Al-Gore-Breathing-Fire-on-the-Earth-21771
3.12.2019
Kategorie: Společnost

10 předpovědí Al Gora o globálním oteplování o 13 let později – vůbec nic se nesplnilo!

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

Nebesa padají! Nebesa padají! Probuďte se, než bude příliš pozdě!“

Brzy „oslavíme“ 13. výročí filmu bývalého viceprezidenta Al Gora „Nepohodlná pravda“, který odhaluje „smrtelnou“ hrozbu globálního oteplování. 26. ledna 2006 citoval Washington Post Ala „myslím, že lidstvu už zbývá asi jen 10 let, aby zachránilo planetu před tím, aby se nezměnila na úplnou smažící pánev.“

Takže můj soused z Tennessee získal Oscara a Nobelovu cenu za vytrubování alarmu v knize a ve film jakožto Křižák vedoucí boj za kontrolu klimatu.

Al jezdil sem tam po mnoha zemích, kde všude mával rukama a zběsile vytruboval: „Nemůžeme čekat… Jsme v planetární nouzi… budoucnost lidské civilizace je v sázce! … Globální oteplování je největší hrozbou, s jakou jsme se kdy střetli!“ To není vůbec přehánění.

V článku, v němž ho Washington Post prohlásil za neúnavného služebníka lidstvu, ho označil za „světově nejuznávanějšího bojovníka v křížové výpravě proti klimatické změně.“ Jů! A pamatujete, jak se skoro stal prezidentem Spojených států, jen kdyby nebylo pár „trapných ostud“, což se ale do toho oslavného článku nedostalo.

Následně se té „krize“ chytil prezident Obama, který světovým vůdcům tvrdil, že je to „klimatická změna, a ne islámský terorismus nebo raketově rostoucí neudržitelný dluh, co je problémem číslo jedna, kterému teď čelíme.“

Na posledním globální Pařížském summitu tuto agendu protlačoval jako naléhavou. Náklady této Dohody Spojených národů o globálním oteplování zatím vyšly na 12,1 bilionu $, čili 484 miliard $ ročně, uvádí Bloomberg.

Alovy snahy z něj sice učinily ekologického hrdinu, ale na jeho manželství si vybraly tragickou daň. Jeho manželství s Tipper po 40 letech skončilo šokujícím rozvodem.

Dnes bydlí 70letý Al střídavě ve dvou nádherných, rozlehlých palácích v Nashville a v Kalifornii. Opatřil si k tomu mladou, prachatou milenku.

Účet za elektřinu Al Gora ukazuje, že spotřebovává o 3 400% procent více elektřiny než průměrná americká domácnost.

Když pan Gore odešle z úřadu viceprezidenta, měl ubohé 2 miliony $, teď se jeho bohatství odhaduje na více než 200 milionů $. Alův film stál 1 milion $ a vynesl 50 milionů $.

Účtuje si 175 000 $ za proslov, je v představenstvu nejméně čtrnácti firem zelených technologií, sedí v několika strategických správních radách a hrabe přílivy peněz z Obamových grantů a i dost milionů z daňových odpočtů. Je na cestě, aby se stal tím, co jeden vůdce Kongresu nazval „náš první uhlíkový miliardář.“

Al Gore z podfuku o globálním oteplování nahrabal už skoro 200 milionů $ – takže se nejspíš stane prvním světovým „uhlíkovým miliardářem“.

Hraje se tato hra

Masy lidí jsou dezinformovány nebo zavedeny, aby věřily bludům, ve věcech jako sebevraždy s asistencí lékařů, legalizace marihuany, neomezené potraty, imigrace pro každého, socialismus, „válka proti ženám“, „bezplatné“ nároky a „epidemie“ podvodů na Wall Streetu.

Zrovna tak jsou lidé manipulováni klamnými zprávami o strašlivé klimatické změně/globálním oteplování.

Tato hysterie a apokalyptické šíření hrůzy mnohým připomíná ty praštěné předpovědi z prvního Dne země v roce 1970, které chrlili jak z ohňostroje:

 • Konec civilizace do 15-30 let
 • 100-200 milionů mrtvých každý rok kvůli hladovění po dobu 10 let
 • Nová doba ledová do roku 2000

Dobrou zprávou je, že spousta lidí z toho vystřízlivěla! Ovšem kvůli dlouho zažitému chování lze mít podezření, že přinejmenším dost lidí začne chápat ty podvodné triky prováděné multimilionáři jako Al Gore, Michael Moore, Clintonovi a další, kteří kořistí z ošálitelných naivků a hrabou z toho, protlačují své fámy a užívají si hýřivého životního stylu živeného obětavými naivky.

Hillary nám vyprávěla, jak se skoro zhroutili, když museli vypadnout z Bílého domu, a tento týden byla na obálce magazínu Time, kde říkala: „Vím, jaké to je být knock outovaná,“ to v době, kdy si ona a její manžel jen na platbách za projevy nahrabali 120 milionů $.

V lednu průzkum YouGov v 17 zemích odhalil, že 91% Američanů se globálního oteplování nebojí. Obavy u nich budí v první řadě globální terorismus. Poslední průzkum Fox News odhalil, že dnes dělá starosti globální oteplování jen 3% lidí!

Legendární bývalý president Greenpeace Patrick Moore říká:

„Neexistuje žádný definitivní vědecký důkaz z pozorování v reálném světě o tom, že by oxid uhličitý způsoboval něco z mírného oteplení globálního klimatu, k němuž docházelo v posledních 300 letech.“ Ten také odmítá ty kecy „věda je daná“ a „debata je uzavřená.“

Nedávno dokonce Nejvyšší soud zvažoval mimořádné pokárání za pokusy prezidenta Obamy o kontrolu emisí oxidu uhličitého.

Nedá se říci, že by nám neměly dělat starosti legitimní ekologické problémy nebo bychom se neměli zapojovat do jejich řešení.

Křesťané jsou zavázáni být dobrými správci božích zdrojů a země. My všichni bychom měli přijímat kvalitní rozhodnutí k rozumným úsporám energie (proto držíme svůj termostat nízko v zimě a vysoko v létě; zavíráme kohoutek, když si čistíme zuby atd.).

Jakožto křesťané se snažíme dodržovat Jeho přikázání, abychom pečovali a rozvíjeli zdroje země, když jich využíváme moudře a bez sebestřednosti (Gen. 1:28; Ps. 8:4-8), zvláště při pomoci chudým a ustrčeným.

Netřeba, abychom podléhali strachu z kazatelů zkázy a z vědců odporujících božímu slibu, že bude udržovat stabilitu ročních období a oceánů (Gen. 8:22; Gen. 9:11; Jer. 5:22).

Lidé rmoutí Boha, když odmítají uznat Jeho konečnou kontrolu změn, cyklických vzorů změn počasí. V Jeremiáš 5:23 – 25 Bůh silně kárá lidi za to, že neuznávají Jeho konečnou kontrolu nad počasím.

Pravda o globálním oteplování: My to nezpůsobujeme, my za to ale PLATÍME!

Žádné Gorovy předpovědi se nesplnily

Tak si 13 letech po Al Gorových předpovědích šířících pocit viny a strachu „Nepohodlná pravda“ uděláme uzávěrku s přezkoumáním toho, jak to, čemu on říká „věda“, prokázala, že aspoň trochu funguje.

 1. Stoupající hladiny moří – nepřesné a zavádějící. Dokonce i sám Al si koupil rezidenci na kraji pláže!
 2. Zvýšená tornáda – ta už po desítky let klesají.
 3. Nová doba ledová v Evropě – nic takového; nikdy k tomu nedošlo.
 4. Jižní okraj Sahary bude vysychat – je to úplně obráceně.
 5. Masivní záplavy v Číně a Indii – opět k ničemu takovému nedošlo.
 6. Tající Arktida – naprostý nesmysl – rok 2015 největší rozsah zalednění za mnoho let.
 7. Vymírání ledních medvědů – ve skutečnosti jejich počet narůstá!
 8. Nárůst teplot kvůli CO2 – už 18 let žádný významně patrný nárůst.
 9. Obří hurikán Katrina je předzvěstí hrozné budoucnosti – v následujících 10 letech žádný hurikán síly F3, „to je nejdelší propad v hurikánech, jaký známe!“
 10. Země bude ve „Skutečné planetární nouzi“ do deseti let, pokud se nepřijmou drastická opatření ke snížení skleníkových plynů – k tomu nikdy nedošlo.

Ohlédneme-li se zpět tak Washington Post uvedl, že „Al Gore si hrabe jako investor do zelených-technologií.“ Že by jen shoda okolností?

Bylo snad také náhodou, že při nedávném Klimatickém summitu v Paříži probíhala o kousek vedle premiéra nového dynamického filmu „Klimatický šolich“.

Tento průlomový film odhaluje, jaký je to globální oteplování podvrh imitující vědu, který se promítal i na Capitol Hill, v kinech a všemožně na DVD. Zatrhněte si ho na: Climate Hustle.

Dalším vynikajícím a humorným dokumentárním filmem k tomuto tématu, který se mi líbil, je: „Rozporuplná pravda od moderátora diskusních pořadů Phil Valentine z Nashville. Fascinující je, když Phil přichází k Al Gorově opevněnému hradu! Podívejte se na to na YouTube, ať se od srdce zasmějete.

Reverend Martin Luther King Jr. nám řekl: „Temnota nemůže pohánět temnotu, jen světlo může.“

Filmy a videa, jako ty výše uvedené a ty, co je možno vidět na Bullseye Challenge (spolu s Bullseyeovou knihou) předvádí temnotu pomocí skutečné pravdy, která je nepohodlná jen těm, co ji odmítají slyšet.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 851 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)