migrabitky
29.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Zoufalá švédská policie prosí o pomoc kvůli rostoucímu násilí imigrantů. Stejně tak i ve Vídni

Sdílejte článek:

COM/SM

Policie ve švédském městě Malmö, vyzývá místní obyvatele, aby jim pomohli při řešení závažných trestných činů. Situace ve městě je již neúnosná, místní policie je už zoufalá, naléhavě prosí místní obyvatele aby jí pomohli při při řešení trestných činů, včetně desítek pokusů o vraždu, znásilnění, bití a množství dalších trestných činů.

Policejní šéf policie v Malmö, Stefan Sinteus, prosí ve svém otevřeném dopise občany o poskytnutí svědectví a informací v rámci vyšetřování. Sinteus doufá, že občané začnou více spolupracovat s policií, a násilí v Malmö začne klesat.

„Mohu vás ujistit, že policie v Malmö dělá vše co může, aby se podezřelí pachatelé zodpovídali. Ale nemůžeme to udělat na vlastní pěst. Jsme závislí na Vás a Vašich svědeckých výpovědích, na vyřešení těchto násilných trestných činů. Proto se nyní na Vás obracím. Pomozte nám,“ napsal Sinteus.

„Policie v Malmö, v současné době vyšetřuje 11 vražd a 80 pokusů o vraždu. K tomu další násilně trestné činy jako násilí, krádeže, znásilnění, “ informuje Sinteus a dodává, že situace na odděleních je napjatá, protože potýkají s akutním nedostatkem personálu.

Malmö je nárazníkové město, kde se soustřeďují hojně nově příchozí migranti do Švédska. Zda nezvladatelný nárůst kriminality souvisí s jejich příchodem a pobytem je otázka pro švédskou multikulturně socialistickou vládu za tisíc bodů a budoucnost vlastního národa..

Vlna násilností však sužuje i obyvatele sousedního Rakouska. V hlavním městě Vídni řádí gangy migrantů. Nešetří opravdu nikoho. Bitky jsou v historické metropoli na denní bázi, uvádí britský portál Express. Jednou z obětí násilníků byl i houslista Michael Buchmann. Členovi světově známého Vídeňského orchestru hrozí, že se kvůli incidentu může skončit jeho profesionální kariéra.

buchmanHouslistovi gang mladých migrantů zlomil prst poté, co je upozornil na stanici metra, že v podzemí je zakázáno kouřit. „Jak jsem čekal na metro U4 na Karlsplatz ucítil jsem cigaretový kouř. Skupinka mladých mužů stála vedle mě a jeden z nich kouřil, „ uvedl Buchmann pro deník Kurier. Vzápětí jeden z mladíků přistoupil k němu a plivl na něho. Buchmann však zůstal stát a opakoval, že v metru je zákaz kouření. K tomu ho agresivní mladík kopl a zasáhl jeho prst.

Gangy jsou seskupeny ve Vídni na základě etnické blízkosti z různých národností. Oblast Praterstern je podle portálu kontrolována gangem ze severní Afriky. Vlakové nádraží v západní části Vídně je teritoriem Afghánců.

Nárůst násilností je zaznamenán v Rakousku zejména od loňského roku kdy přišly do země tisíce migrantů. Za loňský rok eviduje rakouská policie 22 tisíc kriminálních hlášení vůči migrantům. Násilnosti mohou být také důvodem protiteroristických razií, které provedli rakouští policisté v uplynulých dnech a zadrželi při nich 8 podezřelých.

Minulý týden muži zákona také zadrželi ve Vídni 17-letého mladíka, který se sám označil za člena „radikálních salafistických kruhů“. Uvedl také, že tyto kruhy experimentovaly s výrobou bomb.

ZDROJE: securitymagazin.cz, express.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.