14.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Zločinnost imigrantů zachvátila Itálii: Ve vlaku usekli ruku průvodčímu

Sdílejte článek:

RED 14|06|2015

Navzdory značné míře cenzury proniká z Itálie stále více informací, že mnohé lokality v zemi se mění na zákonem neovládané zóny, vlastně již v Itálii je velmi málo bezpečných zón. V tomto případě se „úniku informací“ nepodařilo zabránit, svědků bylo příliš mnoho. Incident (jeden z mnoha tohoto typu) se udál na předměstí Milána ve Villapizone.

Tentokrát to byl vlakový průvodčí, který byl v nesprávný čas na nesprávném místě, tedy ve své práci. Kontroloval jízdenky u skupiny imigrantů, kteří ji neměli. Ale měli mačetu a s ní uťali průvodčímu ruku.

Ale buďme přesní, není jasné, zda mu ji uťali na místě, nebo mu ji v důsledku ran museli amputovat v nemocnici. Každopádně po této formě „multikulturního obohacení“ zůstal průvodčí bez velké části ruky. Co to znamená pro jeho další život, jistě každý dobře víme. Imigrantům se podařilo před policií utéct. 

CHP_MOmWcAAYy4g

(VIDEO ZDE)

Zdroj sice uvádí, že se jednalo o imigranty z Jižní Ameriky, jenže pokud jejich totožnost není zjištěna, je jejich původ stále otevřený. Jasné je jen to, že se nejednalo o Italy nebo původní obyvatele jiných zemí EU.

Každopádně Itálie dnes je plná násilí ze strany imigrantů a údajně jen „solidarita států v rámci EU“ brání tomu, aby ministerstva zahraničních věcí členských států nevydávala upozornění pro turisty o potřebě zvýšené opatrnosti při cestách do Itálie. Přesto se očekává, že italský cestovní ruch čeká, z důvodu množství trestných činů gangů imigrantů, tohoto roku velký propad. Oběťmi gangů imigrantů jsou totiž turisté ve velké míře, protože, neznalí místních poměrů, neumí se včas vyhnout místům, kde jim hrozí zvýšené riziko.

Evropská komise došla k názoru, že problém vysoké zločinnosti způsobené pachateli z řad imigrantů se vyřeší jejich „rozředěním“ pomocí povinných kvót přidělování uprchlíků, zatím tímto typem zločinnosti nepostiženým zemím.

To u nás, kde jsem si také již své užili své v rámci „desegregace“ problémové části minority mezi pracující majoritu vyvolává zákonitě až celospolečenský odpor. Chánov, Janov a další sídliště jsou „památníkem“ všelijakých „lidskoprávních“ snah, otázka je, jaké a kolik památníků či spíše pomníků přinesou ty „lidskoprávní“ snahy současných „osobností“ a multikulturně socialistických elit.

ZDROJ: ilgiornale.it

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.