14.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Zločinnost imigrantů zachvátila Itálii: Ve vlaku usekli ruku průvodčímu

RED 14|06|2015

Navzdory značné míře cenzury proniká z Itálie stále více informací, že mnohé lokality v zemi se mění na zákonem neovládané zóny, vlastně již v Itálii je velmi málo bezpečných zón. V tomto případě se „úniku informací“ nepodařilo zabránit, svědků bylo příliš mnoho. Incident (jeden z mnoha tohoto typu) se udál na předměstí Milána ve Villapizone.

Tentokrát to byl vlakový průvodčí, který byl v nesprávný čas na nesprávném místě, tedy ve své práci. Kontroloval jízdenky u skupiny imigrantů, kteří ji neměli. Ale měli mačetu a s ní uťali průvodčímu ruku.

Ale buďme přesní, není jasné, zda mu ji uťali na místě, nebo mu ji v důsledku ran museli amputovat v nemocnici. Každopádně po této formě „multikulturního obohacení“ zůstal průvodčí bez velké části ruky. Co to znamená pro jeho další život, jistě každý dobře víme. Imigrantům se podařilo před policií utéct. 

CHP_MOmWcAAYy4g

(VIDEO ZDE)

Zdroj sice uvádí, že se jednalo o imigranty z Jižní Ameriky, jenže pokud jejich totožnost není zjištěna, je jejich původ stále otevřený. Jasné je jen to, že se nejednalo o Italy nebo původní obyvatele jiných zemí EU.

Každopádně Itálie dnes je plná násilí ze strany imigrantů a údajně jen „solidarita států v rámci EU“ brání tomu, aby ministerstva zahraničních věcí členských států nevydávala upozornění pro turisty o potřebě zvýšené opatrnosti při cestách do Itálie. Přesto se očekává, že italský cestovní ruch čeká, z důvodu množství trestných činů gangů imigrantů, tohoto roku velký propad. Oběťmi gangů imigrantů jsou totiž turisté ve velké míře, protože, neznalí místních poměrů, neumí se včas vyhnout místům, kde jim hrozí zvýšené riziko.

Evropská komise došla k názoru, že problém vysoké zločinnosti způsobené pachateli z řad imigrantů se vyřeší jejich „rozředěním“ pomocí povinných kvót přidělování uprchlíků, zatím tímto typem zločinnosti nepostiženým zemím.

To u nás, kde jsem si také již své užili své v rámci „desegregace“ problémové části minority mezi pracující majoritu vyvolává zákonitě až celospolečenský odpor. Chánov, Janov a další sídliště jsou „památníkem“ všelijakých „lidskoprávních“ snah, otázka je, jaké a kolik památníků či spíše pomníků přinesou ty „lidskoprávní“ snahy současných „osobností“ a multikulturně socialistických elit.

ZDROJ: ilgiornale.it

Sdílejte článek!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2016: *****

ing. Jaroslav Brožík 1000,- Kč, Tomáš Gratias 500,- Kč, Josef Tuček 500,- Kč, Jarmila Hloušková 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Jan Hink 1000,- Kč, Adam Sip 500,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Kaclová 200,- Kč, Neznámý dárce 400,- Kč, František Václavík 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Ivana Petrová 100,- Kč, Eduard Sojka 500,- Kč, Neznámý dárce 1000,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Petr Blaha 500,- Kč, Hana Vítková 1000,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Václav Jezovic 300,- Kč, Jiří Václavík 8X,- Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Martin Adámek 10,- Kč, Miroslav Krajčovič 100,- Kč, Hana Kněžová 100,- Kč, Monika Landkašová 300,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 13 298,- Kč *****


Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
loading...
97 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.