burka11
13.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Zkušenost bývalé muslimky

Sdílejte článek:

COM/FB

Jako bývalá manželka muslima musím potvrdit, že se nejen nechtějí integrovat, ale oni se také ,,nemůžou,, integrovat do naší kultury, protože by to mezi muslimskými souvěrci znamenalo odpadlictví (za to je trest), takže logicky se snaží integrovat nás do jejich arabské kultury díky jejich pudu sebezáchovy.

Tři roky jsem aktivně ze zvědavosti navštěvovala mešity, islámské kempy, navštěvovala příbuzné v Tunisku. Chtěla jsem znát víru a Arabské tradice svého muže…ale není to víra, je to politicko-náboženská idea, která odmítá vše kolem sebe, co není islámské a neodpovídá učení a praxi jejich proroka. Je to velká sekta, co mele o míru, ale v mešitách se muži běžně hádají nebo i rvou kvůli politice nebo náboženských odchylkách.

Ani pražská s brněnskou mešitou nejsou v přátelském vztahu, každý si tam zavádí vlastní imámy, zákony. Tajně tam porušují naše zákony nelegálními sňatky…praktikují své mnohoženství. Muži se schází povinně každý pátek, kde jim imám vymývá mozek, na zdejší integraci prostě nemají šanci…hlídají a bonzují se navzájem.

České naivní konvertitky se zasekly jen u jídla, výchově dětí a šátků. Nejstrašnější poznání bylo, že tohle soužití mě samotnou nakonec integrovalo ,,salámovou metodou,, do této Arabské kultury, díky neuvěřitelně propracované manipulaci.

Po 10letech jsem si uvědomila, že žiji nedobrovolně přesně tak, jak muslimové…byla jsem zcela vykořeněná ze své vlasti. Šíleně to bolelo…proto varují všechny konvertitky, že stát se muslimkou totiž znamená vzdát nejen své vlastní kultury, svátků, jídla, ale i svého původu, minulosti a rodného jména. Rozvedla jsem se a odmítla vyhlásit islám.

Nelituji vztahu, ale díky tomu jsem pochopila Islám, arabskou mentalitu a kulturu. Cílem muslimů je skutečně šířit náboženství, postupně dobýt cizí kraje a islamizovat zemi. Jejich džihád začíná migrací a přeměnou okolí.

Nejednodušší jsou vztahy arabských mužů s Evropankami. Děti jsou zásadně muslimské. Odmítají kompromisy, spolupráci a přátelství s jinověrci, modláři a ateisty. Respektují opravdu jen muslimy a veřejnosti mluví zcela jinak, než v mešitách. Tohle jsou osobní zkušenosti z muslimského prostředí.

ZDROJ: Facebook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2017: *****

Hana Lišková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Tomáš Foldyna 1215,14 Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, David Kostelník 500,- Kč, Daniela Janková 100,- Kč, David Bezdek 150,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 715,14 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.