27.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Zkontrolujte si, zda vám či blízkým nehrozí exekuce

Sdílejte článek:

(PR) 27|07|2015

Dostali jste se do obtížné životní situace? Máte podezření, že na vás byla vypsána exekuce? Potom neváhejte a všechny potřebné informace si zjistěte během velice krátkého okamžiku na internetu. Nápomocen vám v tomto ohledu bude internetový portál kontrolaexekuce.cz, kde lze obdržet potřebný výpis bez jakékoliv registrace.

Tento moderní a novodobý online nástroj však neposlouží jen pro kontrolu vás samotných. Využít jej lze především u ostatních lidí, již mají jakoukoliv spojitost s vaší osobou. Typickým příkladem je následující:

· Vybíráte vhodného zaměstnance do své společnosti

· Chcete pronajmout byt a lustrujete zájemce

· Navazujete nové obchodní styky

beze

Centrální evidence exekucí jako na dlani

Kontrola exekuce je velice jednoduchým a rychlým procesem. Vstupním údajem vám bude jméno a příjmení dané osoby ve spojení s datem narození, popřípadě zvolíte identifikační číslo subjektu. Následně dojde k objednávce konkrétních dat, která jsou přímým stažením z Centrální evidence exekucí.

Záruka maximální aktuálnosti přijde vhod bezpochyby každému, kdo se na popud tohoto údaje musí rozhodnout v souvislosti s jakoukoliv životní situací.

Na základě obdržených dokumentů zjistíte spoustu informací:

· Kdo je pověřený soudní exekutor

· Datum zahájení exekuce

· Výše vymáhané povinnosti a mnohé další

Kontrola exekuce online

Zapomeňte na jakékoliv pracné shánění výpisů. Centrální evidence exekucí v podání uvedeného internetového nástroje vám bude plně k dispozici, ať už jste fyzickou osobou nebo podnikajícím subjektem.

Exekuce je nebezpečným procesem, jenž postihuje spoustu z nás a o mnohých lidech vypovídá. Nenechte si tuto informaci ujít a vsaďte na propracovanost, jednoduchost a rychlost zmíněného online nástroje. Výpis lze získat v podstatě obratem. Znáte snad lepší způsob, který koresponduje s těmito klady?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.