27.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Zkontrolujte si, zda vám či blízkým nehrozí exekuce

Sdílejte článek:

(PR) 27|07|2015

Dostali jste se do obtížné životní situace? Máte podezření, že na vás byla vypsána exekuce? Potom neváhejte a všechny potřebné informace si zjistěte během velice krátkého okamžiku na internetu. Nápomocen vám v tomto ohledu bude internetový portál kontrolaexekuce.cz, kde lze obdržet potřebný výpis bez jakékoliv registrace.

Tento moderní a novodobý online nástroj však neposlouží jen pro kontrolu vás samotných. Využít jej lze především u ostatních lidí, již mají jakoukoliv spojitost s vaší osobou. Typickým příkladem je následující:

· Vybíráte vhodného zaměstnance do své společnosti

· Chcete pronajmout byt a lustrujete zájemce

· Navazujete nové obchodní styky

beze

Centrální evidence exekucí jako na dlani

Kontrola exekuce je velice jednoduchým a rychlým procesem. Vstupním údajem vám bude jméno a příjmení dané osoby ve spojení s datem narození, popřípadě zvolíte identifikační číslo subjektu. Následně dojde k objednávce konkrétních dat, která jsou přímým stažením z Centrální evidence exekucí.

Záruka maximální aktuálnosti přijde vhod bezpochyby každému, kdo se na popud tohoto údaje musí rozhodnout v souvislosti s jakoukoliv životní situací.

Na základě obdržených dokumentů zjistíte spoustu informací:

· Kdo je pověřený soudní exekutor

· Datum zahájení exekuce

· Výše vymáhané povinnosti a mnohé další

Kontrola exekuce online

Zapomeňte na jakékoliv pracné shánění výpisů. Centrální evidence exekucí v podání uvedeného internetového nástroje vám bude plně k dispozici, ať už jste fyzickou osobou nebo podnikajícím subjektem.

Exekuce je nebezpečným procesem, jenž postihuje spoustu z nás a o mnohých lidech vypovídá. Nenechte si tuto informaci ujít a vsaďte na propracovanost, jednoduchost a rychlost zmíněného online nástroje. Výpis lze získat v podstatě obratem. Znáte snad lepší způsob, který koresponduje s těmito klady?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 100,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.