rape917
8.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Životní peklo znásilněné Polky v Rimini: Zatímco mě rdousili, říkali mi „Zabijeme Tě!“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Drželi mě za hrdlo, téměř mě zahrdousili, už jsem se nemohla ani nadechnout. Nemělo to konce, trvalo to více než 20 minut, během kterých na mě křičeli „I kill you!“ (Zabiju tě!) A slyšela jsem, jak mého muže brutálně bili. Takto znějí dramatické chvíle popisované samotnou obětí hromadného znásilnění v Rimini, které se událo „obzvlášť krutě a brutální“, jak se píše v důkazním materiálu soudu v Bologni.

 

Poté, co soudce nařídil vazbu třem nezletilým (dvěma Maročanům ve věku 15 a 17 let a 16-letému Nigerijci) a obviněným je i 20-letý Guerlin Butungu, na povrch vyplula brutalita, kterou skupina zaútočila na zamilovaný pár.

Noční můra, jak ji popisuje Polka, se začala otázkou „Where are you from?“ (Odkud jste?), kterou skupina položila Polákům sedícím na plážové osušce. Po tom, co párek odpověděl, že jsou z Polska, agresoři stále v angličtině si začali nárokovat jejich osobní majetek: „Dejte nám peněženky a telefony“ a následně začali bít muže opakovaně do hlavy. „Stáli přede mnou dva, pak najednou tři, hodili mě na zem zády do písku a schytal jsem několik herd do obličeje, do hlavy a do těla „. Ženu, která se na to vše musela dívat zblízka, také hodili do písku a jeden z mužů si na ni lehl: „Chytili mě za krk, téměř jsem už nemohla dýchat“. Vyčerpaná a neschopná nijak reagovat, ani jen křičet, bez sil a vystrašená, avšak při vědomí, byla následně dívka hozena do vody, pak znovu hozena do písku, a opět znásilněna …

„Tvář mi tlačili do písku,“ popisuje dále znásilněná žena svoje životní peklo. Tři nebo čtyři se střídali při znásilňování a mě mezitím bili, „říká její muž. Dále zase důkazní materiál soudu uvádí: „Zatímco ležel zpacifikovaný na zemi prohledávali mu kapsy a sháněli telefon a peněženku. Přitom ho opakovaně kopali po celém těle, dokonce i skleněnou lahví do hlavy. Během toho slyšel, jak jeho žena prosí o pomoc, tvrdila, že ji zabijí a byla si vědoma toho, že ji zároveň znásilňují, uvádí se ve spise. A dokud mladého Poláka bili, ten měl potíže s dýcháním a zvracel. Muž kromě toho útočníkem měl říct, že trpí astmatem a prosil je, aby mu dali trochu vody. Jeden z nezletilých mu řekl, že mu může nabídnout jedině mořskou vodu.

Tolik několik citací ze soudních protokolů. Tak zažívá multikulturní obohacení Itálie a její polští návštěvníci. Tak zažívá multikulturní obohacení Evropa. „Děkujeme“, frau Merkel.

ZDROJ: metro.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.