18193408_520329591690995_1894739832051131853_o
1.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Žena, znásilněná imigranty, se rozhodla vystoupit z anonymity a promluvit

Sdílejte článek:

COM/STE

Není to první a bohužel ani ne poslední obětí znásilnění, ale na rozdíl od jiných žen, které se po znásilnění uzavřely do sebe, a stydí se o něm mluvit, se Chelsey Wright, matka tří dětí z anglického Sunderlandu rozhodla promluvit.

Stalo se to 3.září 2016, když si se svou maminkou a kamarádem vyrazila posedět do centra města. Obešli pár podniků, dali si několik drinků, a nakonec skončili v jedné hospodě, kde se Chelsey od svého doprovodu oddělila.

C-ptlFGXoAAdCFRDalší věc, kterou si pamatuje, bylo probuzení v cizím domě, bez jediné vzpomínky, jak se tam dostala. Vedle ní ležel cizí muž.

Pokusila se z domu odejít, ale dveře byly zamčené. Muž se probudil, chytil ji a praštil s ní o dveře. Volala o pomoc a křičela, ale muž ji řekl, že nikam nejde a smál se. Pak dveře otevřel a dovnitř vešel další „turecky“ vyhlížející muž.

Vyběhla z místnosti a snažila se utéct, ale někdo ji skopnul ze schodů a vytáhl za vlasy zpět. Vytrhla se mu a seběhla schody, kde na ní čekali tři další tmaví muži.

Jeden ji chytil pod krkem a hodil s ní o zeď a řekl ji, že ji podříznou. Neví, jak se dostala z domu, ale povedlo se jí to. Pronásledovali ji ulicí a Chelsey volala o pomoc a zjistila, že ví kde je. Byla to Peel Street, místo, kde bydlí její strýc. Doběhla do jeho domu a ten ji naložil do auta a odvezl domů, kde na ní čekala maminka, co se jí celou noc snažila najít.

Pak zkolabovala a probrala se až v 11 dopoledne. Protože měla tělo samý šrám, rozhodla se kontaktovat policii.

Když policie zjistila, že byla v bezvědomí, poslali ji do centra pro oběti sexuálních útoků, protože tušili, že se mohlo stát něco víc. Chelsey podstoupila kompletní vyšetření a lékaři z ní sebrali stopy cizí DNA.

Ještě ten den policie provedla razii v domě, ze kterého Chelsey uprchla, a zadržela zde 6 imigrantů ze Sýrie a Iráku. Z provedených testů DNA se zjistilo, že ji tu noc všichni znásilnili.

Soud ale všechny muže propustil na kauci a jsou na svobodě. V Anglii proto nyní probíhá kampaň pod jménem Spravedlnost pro Chelsey, která chce poukázat na rostoucí problém s případy znásilnění ze strany imigrantů, které se policie neobtěžuje ani řádně řešit ani řádně trestat.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč, Barbora Fleissigová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 205,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.