casl
13.9.2016
Kategorie: Společnost

Zemřela Věra, do hrobu dána

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Poslední rozloučení s Věrou Čáslavskou bylo ostudou.

Tohoto aktu se zúčastnili mimo jiných také olympijští reprezentanti včetně držitelů medailí. Ani jeden však nevystoupil tak, že by řekl: „Všichni, kteří se otírají o odkaz Věry, jmenovitě především bývalý bolševik Jan Veleba (ale i další), by se měli stydět a ve slušné společnosti by jim měly být zavírány dveře. To říkáme my, kteří stejně jako Věra víme, co to je férový boj, dřina, odříkání, ale i čest a svědomí.“

Toto však nikdo z nich neprohlásil. Možná si mysleli, že je to nedůstojné vzpomínky na legendární gymnastku, možná si říkali, že politika není jejich věc, vždyť oni přece jen pouze „dělají sport“.

Svým mlčením na toto téma nicméně přispěli k další legitimizaci pakáže, kvůli níž v této zemi dříve všechno stálo za hovno a dnes opět začíná být.

Milá, nesmrtelná Věro, buďte si přesto jistá: existuje mnoho lidí, kteří mají vaši památku za nezpochybnitelnou, ať si soudruh Veleba blábolí, co chce.

ZDROJ: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.