zemanksc
27.4.2018
Kategorie: Politika

Že by si pan prezident s morálkou moc nelámal hlavu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,69 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Dozvěděli jsme se, že odstoupit z vlády by měl člen až v případě, kdy bude pravomocně odsouzen. A jaký bude další krok?

Tak zhruba 30% voličů si přeje, aby premiérem byl trestně stíhaný člověk. Pan prezident možná tuší, že dokonce dojde i k odsouzení, tak vlastně řekl, že to nevadí. A jakoby to řeklo zase skoro 50% voličů, kteří pana prezidenta volili. Stejně je to vyjádření, které má váhu asi jako mé volání do lesa. Při tradičních veletočích názorů našeho pana prezidenta, ale i koaliční ČSSD, se určitě dozvíme, že i proti rozhodnutí druhoinstančního soudu lze podat dovolání, pak se obrátit na soud ústavní a nakonec do Štrasburku. Prostě když jeden soud rozhodne, tak to nebude stačit. Vydá se prohlášení nové. A nakonec nám bude moci trestně stíhaný, odsouzený, soudem druhé instance potvrzený, ústavním soudem zpečetěný, člověk vládnout až třeba do své smrti.

Ostatně všichni zúčastnění nám stejně sdělují dnes a denně co si o soudních rozsudcích myslí. Zmiňme např. neplacení dědicům advokáta Altnera ze strany ČSSD, nebo notoricky známou aféru se článkem Ferdinanda Peroutky ze strany našeho velmi vzdělaného pana prezidenta.

Možná by v duchu této logiky mohl do dnes dělat ministra zdravotnictví David Rath, Petr Nečas by se mohl nastěhovat do Strakovky a jeho manželka by mohla dělat ministryni obrany. S úkolováním vojenské rozvědky má přeci své zkušenosti, byť to ještě nepotvrdil ani soud prvního stupně. Jan Kavan by nadále mohl dělat ministra zahraničí (nějaké objednávky vraždy novinářky, to si přeci jen šuškali vrabci na střeše, to ani k soudu nedošlo) a Vlasta Parkanová by mohla pro změnu třeba převzít resort vnitra. Silovému ministerstvu už velela a k žádnému odsouzení nikdy nedošlo. A dalo by se pokračovat.

Myslím že i komunisti někoho do funkce nepouštěli pokud měl oplétačky se zákonem. A je vidět, že nové poměry bývalým komunistům velmi vyhovují, teď už takové zábrany mít nemusí. Stačí k tomu dobrý marketing, mediální masáž podložená dostatečnými zdroji a masa voličů se postará o zlegalizování.

 

FLASKA
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.