26.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Zahlédli jsme dnes svoji multikulturní budoucnost? Teror, atentáty, uřezané hlavy …

Sdílejte článek:

RED 26|06|2015

Zpravodajské agentury dnes pomalu ani nestačí popisovat všechna zvěrstva, které během krátkého času spáchali „islámští bojovníci džihádu“ ne tak daleko od naší domoviny. „Mírumilovné“ náboženství se zase jednou předvedlo: útok na hotel v Tunisku, výbuch ve Francii, plus jedna uřezaná hlava, a do třetice útok v Kuvajtu. Jak je to vůbec možné, že extrémní stoupenci tak mírumilovného náboženství projevují nulovou mírumilovnost, když by to logicky mělo být naopak? Extrémní stoupenci mírumilovného náboženství by měli rozdávat lásku plnými hrstmi. Ve sluníčkářské úvaze, že islám je mírumilovná ideologie, která nám pomůže obohatit naši společnost, je zřejmě někde asi nějaká chyba …

Co se vlastně stalo? Jednu oběť a několik zraněných si dnes na jihovýchodě Francie vyžádal výbuch v průmyslové továrně Air Products.ve městě Saint-Quentin-Fallavier v departementu Isere. Podle francouzských médií šlo o atentát. Jeho pachatelem byl muž, který do továrny vnikl se zástavou organizace Islámský stát v ruce. Podle jiných zdrojů do areálu továrny proniklo auto, které narazilo do uskladněných bomb s plynem. U vchodu do areálu se našlo bezhlavé tělo a u něj zástava Islámského státu. Hlavu oběti našli na plotě kolem areálu. 

S nekontrolovaným přílivem imigrantů, které nelze identifikovat, neboť zpravidla nemají u sebe žádné doklady, se bude pravděpodobnost takových útoků zvyšovat. I zadržený ve Francii u sebe nemá doklady a odmítl vypovídat. 

Při incidentu bylo zraněno několik lidí, kteří jsou nyní v péči lékařů. Mnozí zaměstnanci továrny, kteří byli očitými svědky události, utrpěli psychický šok a pro jejich potřeby byla zřízena buňka psychologické pomoci. Francie je ve stavu vysoké pohotovosti před teroristickými útoky od ledna tohoto roku, kdy trojice islamistů v Paříži a na jeho předměstí Montrouge zabila 17 lidí. Terčem útoku byla redakce satirického týdeníku Charlie Hebdo, policejní hlídka a obchod s košer zbožím.

K tomu snad jen komentář o možném řešení problému ze sociální sítě: Bůh někdy dává lidem druhou šanci – tentokrát mají Galové šanci napravit si reputaci ztracenou v lednu, kdy krátké vzedmutí lidu skončilo procházkou partičky papalášů po jakémsi chodníku.

Eu-flag

Den ani řádění islamistů však ještě není u konce. Po zprávě o atentátu na šíitskou mešitu v Kuvajtu, kde přišlo o život 13 lidí a 25 osob bylo zraněno, se dovídáme o dalším incidentu.  Z východotuniského města Sousse je hlášen teroristický útok na dvojici místních hotelů. Na místě podle svědků byla slyšet střelba. Při útoku zemřelo nejméně 27 lidí, jsou mezi nimi i cizinci. Atentátníci útočili na hotely Bellevue a Royal Kenz nedaleko pláže. Mezi lidmi na pláži zavládla panika, slyšeli výbuch a střelbu. Podle televizní stanice al-Arabíja se na místě odpálil sebevražedný atentátník. Jeden z britských turistů sdělil stanici Sky News, že slyšel silnou detonaci, na místě pak podle něj zavládl chaos a kolem hotelu začali pobíhat návštěvníci. Turisté se nyní ukrývají v hotelu a čekají, až se situace uklidní.

Společným jmenovatelem všech tří výše popsaných činů je ideologie islámu a jeho fanatičtí stoupenci. I takoví, kteří k nám do Evropy možná nekontrolovatelně míří během současné uprchlické invaze. EU mezi tím vykonala potřebu ve formě „vysoké politiky“ a milostivě nám zrušila množstevní kvóty na jejich začlenění do společnosti. Musíme si je však vzít „dobrovolně“. Kdo by tak po dnešku učinil? Koho ještě dnes chtějí kolaborantští dobroserové přesvědčit o krásném, multikulturně obohaceném světě lásky, míru a prosperity?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
44 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.