cruprch
22.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Záhada neexistujících uprchlíků

Sdílejte článek:

MARCELA ŠTOLOVÁ

Slýchám názory, že u nás se nic neděje, k nám přece žádní „uprchlíci“ nemíří, náš sociální systém pro ně není atraktivní, tak proč to řešit. Jestli tu jsou anebo nejsou, toť otázka. Nebo spíš záhada.

Ale pokud tu (až na pár výjimek) nejsou a žádní další nebudou, tak proč a na co byla vyčleněna ta pěkná sumička? Jakým způsobem bude vláda integrovat imaginární imigranty?

Začátek letošního léta jsem strávila v západní Evropě. Tři týdny cestování po Německu, Francii, Španělsku a Portugalsku. Po návratu do Čech mě čekal kulturní šok. Začala jsem v Praze potkávat nečekaně mnoho Afričanů a Arabů, kteří očividně nebyli turisté. Narážela jsem na ně na každém kroku a podstatně častěji než na své prázdninové cestě . Měla jsem pocit, že jsem nebyla pryč jen 3 týdny, ale minimálně 3 roky. Všechno je najednou jinak a je jich tu čím dál víc. Z drtivé většině muži ve věku nabitém testosteronem. Jen zcela výjimečně jsou obklopeni zahalenými „kuželkami“.

Vidím 2 vysvětlení. Buďto nám je sem „vozí“ vláda, potažmo vládou podporované (ne)ziskovky potají a nenápadně, abychom o tom nevěděli, abychom si toho nevšimli zbytečně brzo a nemohli tak zareagovat včas. Anebo sem jezdí sami imigranti (instruovaní dobrovolníky z (ne)ziskovek) utrácet štědré sociální dávky z např. Německa a naše vláda nemá tušení, co se na našem území děje. Ani jedna z těchto eventualit se mi pranic nezamlouvá.

Z tábora „vítačů“ se ozývají výkřiky typu, že máme morální povinnost imigranty přijímat a oni že mají právo tady (v Evropě) žít podle svých kulturních tradic. Ne, nemáme a nemají. Naopak musíme pečlivě zvažovat koho a jestli vůbec chceme přijmout. Není přece možné, abychom přijali někoho, kdo si vynucuje vstup do země zapalováním pneumatik a vyhrůžkami. A pokud už nějakého migranta přijmeme, tak ten musí mít povinnost dodržovat naše zákony a to bez pardonu.

Protože morální povinnost máme jedině ke své rodině, vlasti, ke svým dětem, abychom jim předali naši zemi svobodou a relativně bezpečnou, kde právo stojí na straně poctivých lidí a je vymahatelné.

Nechci svým potomkům předat zemi rozvrácenou nenávistí a násilím zvrácené ideologie, kterou si prchající přinášejí s sebou ze svých původních zemí.

Chci, aby Česká republika byla i za 50 let zemí českou (a moravskou a slezskou), zemí hrdou a sebevědomou, a zemí sekulární odkazující se k antickým, židovským a křesťanským kořenům.

stolovamarcela
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.