14956430_10206140520390915_6199933232455767059_n
19.11.2016
Kategorie: Společnost

Začíná život s Trumpem, neomarxisti pláčou

Sdílejte článek:

FRANK KREJČÍ

Je pozoruhodné a hlavně smutné, jak reaguje liberální, tedy neomarxistická, nevychovaná, naivní a hloupá mládež ve Spojených Státech po vítězství Trumpa v demokratických volbách na prezidentský úřad. Jak byli tihle naivní hlupáčci zpracovaní profesory v jejich univerzitách, jak je dokázala americká media obelhat a vnutit jim myšlenku, že zákony platí pro všechny jiné, jen ne pro elity, do které se řadí Hillary Clintonová.

Je skutečně neuvěřitelné, že mladý člověk (hlavně mladý) dokáže uvěřit bez mrknutí oka bludům, které jim valí media do hlav dnes a denně a nedokáží si jejich tvrzení ověřit na internetu, kdy vlastně v dnešní době je internet rejdištěm hlavně pro mladé. Tam by se dozvěděli pravdu, ale jelikož pravda se považuje za urážku, pravda se dnes nenosí, pravda se dávno neříká, tahle progresivní a skutečně duševně narušená a dokonale pomýlená mládež na internetu pravdu hledat nebude. Narušilo by by to snad jejich vlastní pravdu, která je pevná a jsou s ní smířeni, protože mezi nimi to tak platí a cokoliv nerezonuje s jejich verzí pravdy, prostě pravda být nemůže. Tyhle volby byly tak moc jiné, že se jim už dnes říká historické volby. Tyhle voby otevřely oči mnohým z nás, kteří jsme byli vychováni abychom pravdu říkali a pravdu chránili. Politická korektnost pravdu odstranila ze slovníku a nahradila ji bludem, lží a desinformací.

Když Trump začal svoji dlouhou cestu k vítězství, upozorňoval hned na začatku, že se nebude držet politické korektnosti, ba naopak bude mluvit pravdu. Tu kterou známe my, starší ročníky. A tím rozvázal pytel s blechami. Mnozí ani nevěděli, o čem mluví. Jinak ale byla jeho slova přetočená s pomoci medií do výkřiků rasismu, nesnášenlivosti, nenávisti, rasové diskriminace, rozdělování společnosti…kdybych si jen na všechno vzpomněl. A při tom jeho slova byla vždy stejná, přímá bez jakéhokoliv nádechu rasismu nebo jiných emocí, které mu byly přisouzeny elitami. Kdyby mohli, upálili by ho veřejně, jako kdysi naše milovaná církev upálila Jana Husa v Kostnici.

Trump pouze poukazoval na nelegální imigraci, chtěl nové příchozí přivítat pouze jako legální imigranty, podle ustáleného, dávno schváleného zákona, který právě demokrati přehlíželi. Jak může někdo nerozumnět?

Poukazoval na skutečnost, která je evidentní, že černá část Ameriky je účelově držena na duševních plantážích s tím, že dostanou „předplatné na další volby“ ve formě sociálních dávek, aby zůstali tam kde jsou a za 4 roky zase volili je, ty dobromily demokraty, kteří je budou opět potřebovat. Tím naučili tyhle lidi lenosti. Nebo ji snad jen probudili. Práci jim nikdo nenabízel, nebylo třeba. Sociální dávky je udrží na jednom místě, tedy v gettech, na co by pracovali? A tak jejich stejnobarevný kámoš Obama zvýšil počet pobíračů dávek o několik milionu členů. Svým lidem přál. Bílí to odedřou, nač „naše věrné voliče unavovat jakousi prací“? A tak to šlo dál, nerušeně dál. Lidé si zvykli a čekali jen na povel k dalším volbám. A že je opět volili bylo evidentní ze všech možných výzkumů a průzkumů volební aktivity.

Trump jim ale hodil záprtek do jejich „sálu darmožroutů“ a smrad je probudil z iluzí. Radostné lelkování bude končit. Trump nabízel práci. Co? Práci, prosím vás, co to je? Stejně jako by to bylo s cigány v Čechách. Pošlete je do práce, nebo ji nabídněte a se zlou se potážete. Přesně tak to je v USA.

My chceme Obamu, my chceme Clintonovou, naši dobrotivou a zlatou kriminálnici. Nevadí nám, že se podílela na vzniku ISIS, nevadí nám že si „nahospodařila“ v době své funkce ministrině zahraničí milióny, ale dávala a bude nám zase dávat naše dávky. Opět budeme spát do 10 do rána, opět budeme posedávat u likér obchodů, opět budeme prodávat drogy a drogami se obveselovat, opět bude pokračovat náš krásný život v naší milované chudobě, ale víme, že máme jistoty. Máme Clintonovou.

A tak se ani nedivím, když se jim ten domeček z karet boří nadobro, že jsou rozčarovaní. O to jim šlo, ale nemohu vinit jen černochy, zde protestují ve velkém i běloši. Ti s vymytými mozečky, ta přihlouplá mládež, která ani neví kdo je dnešní vice prezident USA, neví jak se jemenuje hlavní město New Yorku, nebo si nevzpomínají na jediný dobrý skutek paní Clintonové v době jejího působení na ministerstvu zahraničí. Ti zastánci politické korektnosti, tedy ti, kteří věří lžím, neboť pravda je pro ne neznámý pojem a lež po našem, je jejich pravdou. V Čechám bychom jim říkali sluníčkáři. Stejná líná banda končící v neziskovkách, nebo na dávkách, nebo žijící z protestních finančních dávek od Sorose a jiných hovad a vyvrhelů zdravé společnosti. Stejně jako u nás.

S Trumpem to bude ale jiné, neznámé, a samozřejmě hrůzostrašné. Tak nám to říkají a ti, kteří to říkají mají pravdu. A máte z toho v ulicích desetitisíce protestantů, kteří ničí majetky druhých, vypalují obchody a mlatí bělochy na potkání a někdy jen proto, že ten blbec běloch volil Trumpa. Neodvedou se smířit s realitou. Byla jim sebrána jejich hračka, jejich naděje, jejich zaběhaný život příživníka  a teď aby nakonec hledali práci, o kterou ani ve snu nezavadili, nebo snad ani nevěděli, že existuje. Bílí pracují, my jen pobíráme. Tak to má být, tak to bylo po desítky let. A je na průser zaděláno.

Trump ovšem změní svět, pokud nenajdou odpůrci způsob, jak ho odkráglovat. Pokud přežije a vydrží 4 roky, na světě bude nový pořádek. Jsem šťastný že vyhrál, jelikož vyhrála ta stará, pro nás dobře pamatovaná pravda. Politická korektnost končí. Lež má obyčejně krátké nohu, tentokrát jí narostly hnáty dost dlouhé, utíkala a utíkala, ale konečně byla lapená. Takže v tomto směru, bude líp.

ZDROJ: Fank Krejčí

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.