BUILLIG
13.12.2017
Kategorie: Společnost

Z boje proti bullyingu se stává převýchova na uplakané trosky

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Kdyby se to objevilo na Youtube, tak si řeknu že máma – sadistka chce syna znemožnit. Ale tohle se objevilo i na The Guardian, a to na první stránce. Chlapec brečí že se mu smějí že je ošklivý. Takové jsou děti co svět je světem, a možná to tak Příroda zařídila aby se děti připravily do života které není peříčko.

Nejprve to uveřejnil Dailymail, to chápu, to je bulvár. A Bieber nebo Katy Perry se přidali k vice než 22 milionů lidí, co chudáka litují na celosvětové úrovni. Chlapec si užije 15 minut slávy, ale bude z něj depresivní troska, doma ho nepřipravují na život, ve škole teprve ne, i když tam to chápu, učitelé se do ničeho nepletou, protože vše je posuzováno tak aby se mohlo ukázat zase na nějaký šlendrián, a učitele ještě více buzerovat. Že ho máma takto znemožňuje, nechápu, syn život prostě neustojí. Při první srážce s realitou si klidně sáhne na život. To v lepším případě, v horším se kluk bude mstít té kekané společnosti, a může to skončit tragicky.

BUILLIG2Dnes se bojuje proti tzv. bullying tak že z chlapců chtějí vychovat útlocitné hysterky, které se zhroutí pro každou kravinu. Objevíli se jakákoliv překážka rozpláčou se a běží, když nemají na psychologa, na sociální sítě kde se dožadují aby jim pofoukali ty nejnemožnější bebíčka. Život se ale s nikým nemazlí, tak kdo rychle neprocitne, bude s ním amen.

I naše armády už začínají být pro útlocitné slečinky, a ani Trump s tím zatím nehne. Ministryň obrany v EU je najednou moc, pravda že gayové v armádě nevadí, i takový Alexandr Veliký byl gay, ale transky, to už je moc. Ženy jsou velmi schopné a silné bytosti, v lecčems i silnější a odolnější než muži, ale do armády se moc nehodí. Zná někdo nějakou významnou vojevůdkyni v historii? Jenže už jsou z nich velitelky v armádě. Žena předělaná na muže není muž, ani nemá tu sílu. Takže z kluků by měly být útlocitné hysterky, a z žen co?

Může se jednou stát že takovýto vojáček bude velitelem. Jen aby mu při boji propánaboha neupadly náušnice.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.