fiesta_4_zps72fa0b42
22.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Xenofilie v několika otřesných příkladech. Nenastal již čas ji léčit?

Sdílejte článek:

WM 22|06|2016

Už několik let opakovaně upozorňujeme na fakt, že xenofilie je psychická porucha a její nositelé představují riziko pro celou společnost. Nyní, v průběhu takzvané „uprchlické krize“ si širší veřejnost konečně začíná uvědomovat patologickou povahu chování a způsobu myšlení xenofilních osob.

Xenofilové jsou schopni zlehčovat a ignorovat i ty nejvážnější zločiny a bezpečnostní hrozby plynoucí z přílivu imigrantů. Chovají se naprosto pomateně a destruktivně jak k sobě, tak i ke svým rodinám a svému okolí.

Množí se bizarní případy, kdy xenofilní aktivisté ospravedlňují útoky uprchlíků na sebe samé. Dokonce se sami omlouvají imigrantům, kteří je napadli. Několik příkladů:

  • Norský aktivista lituje černocha, který ho znásilnil

Karsten Nordal Hauken – norský neomarxista a člen Levicové socialistické strany – byl ve svém bytě přepaden a znásilněn somálským žadatelem o azyl. Úřady černocha deportovaly zpět do Afriky. ( zdroj )

Hauken, který se sám identifikuje jako anti-rasista a feminista, ve vyjádření médiím napsal, že černého násilníka lituje a že má „silný pocit viny“ kvůli tomu, že Somálec byl vyhoštěn a nemůže zůstat v Norsku.

  • Uprchlík do domu

Německo : 20-ti letá členka vítací skupiny „Flüchtlinge Wilkommen“ (Uprchlíci vítejte) byla znásilněna afghánským uprchlíkem, kterého si vzala domů. Žena se s imigrantem seznámila právě v této skupině na FB a poskytla mu ubytování. 25. října 2015 v noci jí imigrant napadl a znásilnil. ( zdroj )

Švédsko : Xenofilní švédská matka vzala do svého domu 2 africké uprchlíky. Výsledek – sexuální napadení malé dcery. V noci na 18. srpna 2015 se dcera Emma probudila a nad sebou uviděla černocha, který jí držel pod krkem a pokoušel se jí znásilnit. ( zdroj )

  • Levičácká aktivistka se omluvila skupině imigrantů, kteří jí znásilnili

Německá členka neomarxistické / ultralevičácké iniciativy „Linksjugend Solid“ byla znásilněna skupinou 3 imigrantů, kterým pomáhala. ( zdroj )

Později ale na FB zveřejnila (pro zdravého člověka těžko pochopitelné) vyjádření, ve kterém se násilníkům omlouvala a ze všeho obvinila bílou většinovou společnost.

„Drazí uprchlíci, je mi to tak líto“, napsala aktivistka. Následně jako viníka označila„rasistickou a sexistickou“ bílou společnost, která prý za všechno může. Celý text zakončila větou : „Vy nejste problém … Jste úžasní lidé a je skvělé, že tu jste.“

Čas na léčbu

Tady už snad nikdo, ani z odborných kruhů, nemůže pochybovat o tom, že se jedná o psychopatii. Tímto otevřeně žádáme Českou psychiatrickou společnost, aby se zasadila o to, že patologická xenofilie bude zařazena mezi duševní poruchy a zaregistrována v Mezinárodní klasifikaci nemocí.

Jedinci postižení touto chorobou jsou nebezpeční jak sami sobě, tak celé společnosti. Společenská nebezpečnost xenofilů je znásobena tím, že mnoho z nich proniklo do politiky, do vedení veřejných institucí a médií.

Naším cílem je, aby i odborná veřejnost začala ke xenofilii přistupovat jako k nemoci. Proto prosíme, aby se čeští psychiatři jako první začali v této věci angažovat na domácí i na mezinárodní úrovni.

Závěr

S patologickým xenofilem je nutné zacházet stejně, jako s nebezpečným paranoidním schizofrenikem, který opakovaně napadá lidi.

Xenofilie je nemoc. To, že neomarxistická ideologie tuto úchylku adoptovala a zařadila ji mezi své klíčové hodnoty a že západní demokratické elity staví na neomarxismu a na xenofilii svou politiku, nic nemění na faktu, že je to choroba. Jedna z nejnebezpečnějších chorob současnosti.

ZDROJ: wm

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.