dd1436543d24b8ec05ff8fad2159_r16-9_w640_h360_g6d03a986b2e311e5b745002590604f2e
3.5.2016
Kategorie: Společnost

Vznik netknutelného Nadčlověka. Chcete být nad právem, staňte se levicovým „aktivistou“

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 03|05|2016

Jedním ze znaků nastupující totality je, když vládnoucí establishment sám sebe pasuje do role netknutelného. Zákony sice formálně ještě platí pro všechny stejně, ale v praxi nikoliv. Tohle začíná být nepříjemná realita České republiky roku 2016. Jste-li „levicový aktivista vítající chudáky uprchlíky“, pak máte skoro stoprocentní pravděpodobnost, že vás soudy v případě protiprávního jednání osvobodí.
.
 .
Stačí si připomenout některá soudní rozhodnutí z poslední doby: „Trenky na Hradě“ – představte si, že by nějaký „pan Novák“ strhnul vlajku „gay pride“ nebo hate free. Byl by rád kdyby z toho vyváznul s podmínkou. Když havlističtí „aktivisté“ ukradnou prezidentskou zástavu, tak je to jen neškodný „humor“.
 .
Nebo nedávné osvobození studentky FF UK a „levicové aktivistky“ Kateřiny Krejčové. Ta při (nutno podotknout protizákonné blokádě politické demonstrace Národní demokracie) skočila na záda policisty, který zatýkal jejího přítele s výkřikem „Nechte ho bejt vy svině, do prdele, nechte ho bejt!“
Video ke shlédnutí zde.
.
V první instanci jí soud udělil podmínku 1 na 3 měsíce. Aby ji následně městský soud osvobodil s velmi zajímavou argumentací. Ze skoku sl. Krejčové na záda policisty udělal obejmutí. (Ne nedělám si legraci, až příště vlepíte policajtovi v hospodě facku, u soudu to vydávejte za přátelské pohlazení!!) Ještě pozoruhodnější je další argumentace soudu, že osvobozuje sl. Krejčovou, „protože vedle se udávala závažnější trestná činnost„. Politicky uvědomělý soudce tím asi myslel povolené občanské shromáždění, kde se sešla asi 1000 odpůrců muslimské imigrace. Zde si dovolím opět poradit obhájcům, příště u soudu nezapírejte vinu obžalovaných, ale zkuste třeba „ano můj klient loupil, ale na Praze 5 Vietnamci a Arabové prodávají drogy a jistě vyhrajete.
 .
No a teď si představte, že by něco podobného udělal Adam B. Bartoš, nebo obyčejný pan Josef Novák. To by již seděl v díře za útok proti úřední osobě a ještě by mu soud ideologoicky přisolil za propagaci zakázaných hnutí.
 .
Jistě můžeme polemizovat o tom, jak vážnou tělesnou újmu mohla způsobit slečna Krejčová onomu policistovi. Ačkoliv není sporu o tom, že to byl útok náhlý a vedený zezadu, kdy napadený policista nemohl útočníka (slečnu Krejčovou) vidět. O čem polemizovat bezesporu nemůžeme, je fakt, že justice prokazatelně a vědomě nestíhá skutky, které spáchali správně uvědomělí levicoví političtí aktivisté.
 .
Ve společnosti se nám evidentně etablovala nová skupina nadlidí, kteří od justice požívaji zcela preferenčního zacházení a jsou de facto beztrestní. Jsou to levicoví političtí „aktivisté“, neziskovkáři a „novináři“… Co to bude znamenat? S jídlem přirozeně roste chuť a beztrestnost vždy posouvá hranici možného jednání. To může znamenat jediné: levicoví aktivisté a la „Klinika“ začnou být agresivnější a troufalejší. Velmi pravděpodobně se tedy brzy nadějeme fysických útoků na odpůrce imigrace, či české vlastence, s cílem je vyřadit fysicky z politické arény. Ostatně v Západní Evropě se to již běžně děje. Běžte se podívat v Německu na akci Pegida, či AfD.
 .
.
P.S. Přirozeně to ale neplatí pro všechny levicové aktivisty. Jen pro tu privilegovanou vrstvu, uhnízděnou v politických „neziskovkách“, mediích, státní byrokracii. Pro řadový levicový plebs naopak platí pravidla jiná. Stačí si připomenout nedávné vyhoštění asi skutečného anarchisty Rusa Ševcova za filmování jistého sprayera. Panu Ševcovovi proto musíme poradit, aby se více vyskytoval v Klinice a vítal muslimske chudáky uprchlíky a bojoval mediálně proti fašismu jako K. Krejčová.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.