capi
10.10.2017
Kategorie: Společnost

Výpisy z banky usvědčují Babiše z dotačního podvodu

Sdílejte článek:

COM/TG

Z dokumentů britské banky HSBC totiž vyplývá, že farma Čapí hnízdo patřila přímo do společnosti Agrofert.

To je v přímém rozporu s tím, co dlouhodobě a prakticky od počátku vypuknutí aféry tvrdí Andrej Babiš, tedy, že farma v žádném případě nebyla součástí Agrofertu. Pokud jsou zveřejněné dokumenty pravé, vyplývá z nich, že se Andrej Babiš a jeho lidé dopustili dotačního podvodu. Z údajů je rovněž zřejmé, že banka musela vědět, že Čapí hnízdo je součástí společnosti Agrofert.

AGFVYPIS

K tomu píše pan Tomáš Goláň na facebooku: 

Dokumenty zaslané přímo z banky. Z těchto dokumentů jasně plyne, že britská HSBC věděla o tom, že Agrofert vlastnil Čapí hnízdo i v době, kdy žádal o unijní dotace. Banka má tyto dokumenty ve svém držení a na podvodu se rovněž s Agrofertem podílela tím, že celou situaci znala a neoznámila ji příslušným orgánům. Pokud ještě i po zveřejnění těchto dokumentů někdo věří tomu, že je to kampaň, nechť odevzdá občanský průkaz.

Zajímalo by mě, jak mohou tohoto člověka podporovat i lidé, kteří slouží v bezpečnostních složkách, kteří by především měli dbát na to, aby potírali lži a podvody.

Pokud podporují i nadále Andreje, sami se tím staví na stranu lží a podvodů. Potom je již na místě přemýšlet o tom, zda znovu nezopakovat rok 1989 a u bezpečnostních složek neprovést reorganizaci mnohem závažnější, než byla ta minulá!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.