capi
10.10.2017
Kategorie: Společnost

Výpisy z banky usvědčují Babiše z dotačního podvodu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/TG

Z dokumentů britské banky HSBC totiž vyplývá, že farma Čapí hnízdo patřila přímo do společnosti Agrofert.

To je v přímém rozporu s tím, co dlouhodobě a prakticky od počátku vypuknutí aféry tvrdí Andrej Babiš, tedy, že farma v žádném případě nebyla součástí Agrofertu. Pokud jsou zveřejněné dokumenty pravé, vyplývá z nich, že se Andrej Babiš a jeho lidé dopustili dotačního podvodu. Z údajů je rovněž zřejmé, že banka musela vědět, že Čapí hnízdo je součástí společnosti Agrofert.

AGFVYPIS

K tomu píše pan Tomáš Goláň na facebooku: 

Dokumenty zaslané přímo z banky. Z těchto dokumentů jasně plyne, že britská HSBC věděla o tom, že Agrofert vlastnil Čapí hnízdo i v době, kdy žádal o unijní dotace. Banka má tyto dokumenty ve svém držení a na podvodu se rovněž s Agrofertem podílela tím, že celou situaci znala a neoznámila ji příslušným orgánům. Pokud ještě i po zveřejnění těchto dokumentů někdo věří tomu, že je to kampaň, nechť odevzdá občanský průkaz.

Zajímalo by mě, jak mohou tohoto člověka podporovat i lidé, kteří slouží v bezpečnostních složkách, kteří by především měli dbát na to, aby potírali lži a podvody.

Pokud podporují i nadále Andreje, sami se tím staví na stranu lží a podvodů. Potom je již na místě přemýšlet o tom, zda znovu nezopakovat rok 1989 a u bezpečnostních složek neprovést reorganizaci mnohem závažnější, než byla ta minulá!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 033,00 Kč
Vybráno 17.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.