zanzibar
8.8.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vydejte se prozkoumat exotiku. Zanzibar nabízí krásné pláže a skvělé jídlo.

Sdílejte článek:

Slibujete si od letošní dovolené něco více, než jenom běžný standard? Pak zapomeňte na evropské destinace typu Chorvatsko a vydejte se dál za exotikou. Velkým lákadlem se pro vás může stát například Zanzibar.

Ostrov nacházející se u východoafrického pobřeží, kde poznáte, jak vypadá opravdový dovolenkový ráj, luxus a komfort. Čekat na vás budou bílé písečné pláže, naprosto průzračné moře, palmové háje a servis, o němž se vám možná ani nezdálo.

Taková je dovolená na Zanzibaru. Stačí pouze vědět, jaké místo si vybrat, aby došlo k naplnění výše zmíněného.

Nungwi má co nabídnout

V této lokalitě se nachází hned několik hotelů vyšší kategorie, které jsou připraveny uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších cestovatelů. Většina dostupných zájezdů je samozřejmě spojena s profesionálními hotelovými službami.

Nungwi je místem hotelových rezidencí, jež si vás budou doslova hýčkat. Těšit se můžete nejenom na zábavní programy, bazén, přístup k pláži po ujití pár metrů, ale také na osobitou tamní gastronomii. Ta polahodí vaše chuťové pohárky a dodá rodinné dovolené zcela jinou a osobitější podobu.

Působiště s názvem Nungwi však není tím jediným, kam můžete vyrazit.

Co takhle Kiwengwa?

Při výběru zájezdu na Zanzibar vás může oslovit i oblast Kiwengwa. Právě v ní se tyčí několikahvězdičkové hotely, v jejichž útrobách vám nebude chybět skutečně nic. Nadšeni budete i z okolí této destinace. Překrásné pláže, klid, minimum turistů a příroda, o níž se vám možná ani nesnilo.

Neotálejte s výběrem kvalitní exotické dovolené pro sebe nebo celou svoji rodinu. Nápomocen vám v tomto směru bude internetový portál Cestolino.cz. Server přinášející srovnání jednotlivých zájezdů a ještě jednu důležitou věc. Tou jsou recenze jednotlivých hotelů, z nichž si uděláte skutečný obrázek o daném ubytování.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.