squatt
13.6.2017
Kategorie: Společnost

Vulgární anarchističtí exoti zanechali v obsazených domech jen exkrementy a čmáranice

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Sqautteři obsadili dva domy a zablokovali ulici v centru Prahy. Žádný respekt k policii ani právu. Jen nadávky, sprostota a konflikty. Chtějí prý město pro lidi, ale sami se chovají jako zfetovaní zloději. Dostanou další ocenění ?

„Squatting považuji jednak za projev autonomní kultury, jednak za kritiku společnosti, v níž je vlastnictví deklarováno jako nedoknutelná hodnota“… Matěj Stropnický a jeho strana Zelených.

Asi šedesát „bojovníků“ z anarchistické zlaté mládeže vybavených jídlem, pivem, ohňostrojem a především obrovskou drzostí a arogantní sprostotou se rozhodlo po svém ( zlodějském a hulvátském ) protestovat proti nedotknutelné hodnotě vlastnictví, když se vloupali do dvou domů v centru Prahy.

Na vlastníkem přivolané policisty pokřikovali mimo jiné gestapo. Policistům, včetně těžkooděnců se je podařilo po nezbytném a zcela oprávněném zákroku dostat z domu, vytlačit z jimi blokované ulice a odvézt je v policejních antonech, kam za mě rozhodně patří, až po sobotní půlnoci, když odmítali jakkoliv komunikovat a spolupracovat, kromě toho typu komunikace, že na zasahující policisty tito extrémně levicový „intelektuálové“ pokřikovali nepublikovatelná a skutečně odporná slova. Asi deseti squatterům se podařilo strávit noc na střeše, asi aby si mohli v klidu vypít všechna ta nanošená piva a pouštět rachejtle, než ráno konečně slezli.

V sobotu večer se tito lidé v centru Prahy rozhodli „squattovat za bydlení a lepší životní podmínky pro všechny“. Těmi všemi museli myslet ale pouze sebe samotné a jim podobná nemakačenka. Boj těchto bizarních postav squattingu ve směšných kostýmech, který chce strana Zelených zlegalizovat, ač o tom do voleb raději nechce příliš mluvit, čímž rozhodně naznačili, co si myslí o inteligenci voličů, spočívá jednoduše v tom, že se prostě vloupají do cizího domu a klidně i zablokují veřejné komunikace. Jsou sprostí, agresivní a někteří vypadají a chovají se tak, jako by právě v nějaké toxické halucinaci utekli z blázince. To je ta autonomní kultura a kritika společnosti?

Tato individua před policisty kromě vulgarit také například tančila, lehala si do silnice a slečna, která vypadala jak v rauši ze záběrů z Woodstocku jim v psychedelickém tanci tvrdila, že dělá kreativní práci. No, ty kreativní fekální umělecké kusy, které v naštěstí jen dočasně obsazených domech po levicových aktivistech zůstaly, musely být skutečným vytlačeným vrcholem těchto nezávislých a kreativních umělců. Když se reportér (Prima) zeptal jedné z volnomyšlenkářek, proč blokují přechod, tak mu odpověděla, že se k tomu nechce vyjadřovat. Když se zeptal ostatních squatterů, tak ti si jen nepřáli, aby je natáčeli. Toť vše.

Prostě jsme se rozhodli násilně se vloupat do cizích domů kousek od Prašné Brány, blokovat tu v centru Prahy ulici a vy všichni obyčejní občané a prosťáčci, kteří pracujete a za bydlení musíte platit si můžete…

Kromě sebou samotnými, a že to byla pestrá a myslím i toxická přehlídka exemplářů, vyzdobili anarchisté ukradené domy také transparenty, jako „Orgasmus je víc než národ“, „Město pro lidi“, nebo „Klinikou to nekončí“.

Nic proti orgasmu, ale pro tyto lidi je víc než národ všechno. Slovo národ je pro ně myslím spíše sprosté slovo od prostých lidí. Město pro lidi v jejich podání je jen zlodějina a pohrdání ostatními lidmi. Ale to, že s falešnými a extrémně levicovými lidmi z anarchistické Kliniky, kteří byli dokonce za své vloupání do cizího objektu i oceněni Nadací Charta 77 za statečnost to nekončí, je bohužel pravda. Minimálně do té doby, dokud budou v politice a na radnici lidé jako je pan Matěj Stropnický, který veřejně nabádá k porušování vlastnického práva. Aktivisté z centra Klinika jsou tak stateční, že budovu na Žižkově již déle jak rok obývají zcela nelegálně.

Možná se ocenění hrdinové a anarchističtí aktivisté z Kliniky účastnili i sobotního loupeživého nájezdu v centru Prahy, protože na záběrech z policií vyklizeného domu jsou opět vidět exkrementy na podlaze, odporně zaneřáděný záchod a zdi jsou počmárané primitivními obrázky a nápisy. Ihned jsem si vybavil fotky z Kliniky. Mluvčí majitele budovy (ÚZSVM) Radek Ležatka již konstatoval, že škody budou poměrně značné. Věřím, že i tresty, ale to je spíše má naivní víra, protože realita je bohužel jiná. Absurdní, protože tito lidé jsou i oceňováni a dáváni tak za příklad ostatním.

Sobotního ataku na cizí majetek se v plné polní samozřejmě účastnil i slavný ruský anarchistický hrdina Igor Ševcov, který žije a studuje v Praze. Panu Ševcovovi nebyl prokázán útok zápalnými lahvemi, protože jej s incidentem spojovali pouze pachové stopy, ale městským soudem byl potrestán vyhoštěním za podíl na sprejování.

Vrchní soud v Praze však verdikt zrušil a změnil jej na zákaz účasti na demonstracích. Účast na loupeživém nájezdu se tedy asi nepočítá. Ministerstvo spravedlnosti se již omluvilo tomuto aktivistovi, jehož cílem je dle jeho vlastních slov změnit, či zrušit systém a být nebezpečný pro Český stát a prý si nedělá legraci. „Může pod to spadat i pumový útok, ale já neříkám, že to chci dělat.“ „Já si myslím, že je dost taktik a činů rozmanitých.“ Tak to aby se policie na tohoto rozmanitého anarchistického taktika z Ruska pořádně připravila.

Tento člověk, který má na těle vytetovaná písmena, která znamenají, že všichni policisté jsou bastardi a parchanti, dostal dokonce za vazební stíhání odškodné 360.000 korun, ač je spojován se Sítí revolučních buněk. Je milé od pana Ševcova, že zatím nechce v zájmu svého anarchistického světonázoru spáchat pumový útok, aby zrušil v naší zemi ten náš systém, který ho tolik štve a ve kterém je stále ještě vlastnictví deklarováno jako nedotknutelná hodnota, což se jemu a ostatním levicovým fanatikům, jako je pan Matěj Stropnická a celá strana Zelených tolik nelíbí.

Čeští Zelení by chtěli zatím zabírat domy a cizí majetek. Ti němečtí by v duchu multikulturalismu již brzy chtěli v Berlíně začít přejmenovávat ulice po Afričanech, aby se Afričané v Německu necítili pohoršeni. Obávám se, že přijde den, kdy se po svých afrických hostech bude muset přejmenovat i celé Německo.

Strana Zelených považuje squatting za projev autonomní kultury a za kritiku společnosti. Já považuji stranu Zelených za ty nejnebezpečnější nositele vlastizrádných, nemocných a falešných multikulturalistických hodnot a ultra levicových myšlenek.

Věřím, že „naši“ Zelení narozdíl od jejich západních klonů zmizí po volbách na podzim navždy v nenávratnu dějin i s panem Matějem. Pánbůh s námi a Zelené pryč, nebo do již v Islámu zcela ztraceného Německa.

patrik-juda72492443_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.