13.1.2015
Kategorie: Politika

Vše je odpuštěno?!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 13|01|2015

Když jsem uviděl obálku pomasakrového vydání časopisu Charlie Hedbo, která ve třímiliónovém nákladu zaplaví multikulturní Evropu, nevěřil jsem vlastním očím. Vše je odpuštěno? Vše je odpuštěno! Rozumíte tomu někdo? Té redakci vystříleli deset kolegů a ono je po pár dnech vše odpuštěno! To je nejbizarnější a nejčernější humor, který jsem kdy kde našel.

Pokud je to ovšem jako vtip myšleno. Já se velmi obávám, že nikoliv. To jen redaktoři extrémně levicového týdeníku naskočili na oficiální panevropskou vlnu pokrytectví , přetvářky a falešné solidarity. Všichni jsou najednou Charlie. Všichni bojují za svobodu slova, za evropské „hodnoty“, všichni musí vědět, že vraždy a terorismus nejsou islám. To si jen pár fanatiků hraje se samopaly, pár extrémistů řeže jinověrcům hlavy nebo vyhlazuje celé vesnice v Africe. Naši domácí evropští integrovaní muslimové jsou ti hodní, těm se omlouváme, těm je vše odpuštěno. A přivezeme si jich ještě víc. Až je tedy přestane bavit to podřezávání krků, znásilňování žen a masové vraždění na divokém východě. Ať si kluci užijí taky něco u nás.

Jestliže jsem se podivoval na faktem, že francouzská policie v první fázi reagovala na ohlášení masakru v redakci Charlie Hedbo vysláním tří četníků na bicyklech, jestliže se mi chtělo zvracet nad populistickými řečmi socialistického presidenta Hollandeho a jeho pimprlovým divadýlkem v čele „Pochodu jednoty“, kdy chtěl celé dramatické představení multikulturního obohacování Evropy přikrýt mlhou politicko-korektní falše, obálka zítřejšího vydání časopisu mě doslova šokovala.

che2

Nenapadlo mne nic jiného než, že si to ta sluníčková skupina komsomolců „humoru“ snad opravdu zasloužila. Jenže já nejsem primitivní vrah. Nejsem fanatik. Jsem člověk, který se umí povznést nad nadsázku, nad provokaci, nad několika tahy tužkou. Nejsem přesvědčený Charlie, ale ani bych neřešil jejich světonázor kalašnikovem. Pokud by však někdo hromadným vražděním řešil světonázor můj, moji svobodu, moje slova … ruku bych mu po týdnu určitě nepodal, neodpustil, nepodlézal, nesluníčkoval.

Orwellovsky socialistická Evropa ryje držkou v zemi. Daňovými loupežemi ožebračená tradiční produktivní část společnosti je stále více a více ponižována svými „demokraticky zvolenými“ vládci i po stránce duchovní i morální. Pro naplnění pochybné potěmkinovské vize multikulturního sociálního státu se novodobí marxisté neštítí už ničeho. Aby si nerozhněvali svoji volební většinu, kterou stvořili sociálním uplácením, importem nepřizpůsobivých či výrobou nesmyslných erárních trafik, musí propaganda vyrábět už i tak lidský charakter dehonestující počiny jako je výše zmíněná obálka časopisu.

Čím to může všechno skončit? Uličními nepokoji, rabováním, terorem, válkou? Co si pak napíšeme na  na ruiny našich kdysi krásných měst a na naše hroby, na kterých budou tančit ošátkovaní obohacovači naší zničené kultury a sociálně usmíření „správci“ našich bývalých majetků a hodnot? Vše je odpuštěno?     

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
122 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.