bures217
19.8.2017
Kategorie: Historie

Vraj päťdesiata letá, pán Babiš?

Sdílejte článek:

DAVID FORBELSKÝ

Nevážený pane,

asi od svých rodičů, kteří se v těch 50. letech angažovali v komunistické straně, máte dost zkreslené představy o tom, jak tehdy takové procesy probíhaly. Jinak byste nemohl plácnout takový nesmysl. Účelovka, kampaň a Kalousek, k vám už patří, ale přirovnat žádost o vaše vydání s 50. lety, je od komunisty jako vy, přece jen přes čáru.

V té době, by pro vás brzo ráno přijelo černé auto a ani rodina by nejméně měsíc netušila, kde jste a zda vůbec žijete. Z novin by postupně začaly mizet fotografie, na kterých jste, a tak za půl roku by v novinách bylo pompézní odhalení funkcionáře, který okradl stranu a lid. Soud by přenášel rozhlas a ti samí pitomci, kteří vás teď volí, by psali rozhořčené dopisy, žádající exemplární trest.

Člověk s vaší minulostí by slova o padesátých letech neměl nejen vůbec vypustit z úst, ale naopak by měl děkovat bohu, že se jemu a jeho straníkům nepovedlo je dotáhnout do konce.

Takhle vám v nejhorším hrozí pár let a ostuda, s jakou se z politiky vám podobní zatím vždy odporoučeli.

Zatím to stádo máte za sebou, ale i ono po čase prohlédne se stejnou stupiditou a zápalem, s jakou vás teď hájí, vás budou hanět.

Takže kromě ostudy vám zbudou poměrně slušné prostředky, které vám zajistí spokojený život. Nikdo vás nepověsí, neznárodní a nepošle na statek kydat hnůj.

V zájmu památky lidí, které režim, který vy a vaše rodina podporovala, raději o těch dobách mlčte! Filozofa z vás už tohle mlčení neudělá, ale o něco méně nechutného by vás udělalo.

Autor: David Forby Forbelský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.