volby
29.6.2017
Kategorie: Společnost

Volební programy: Parchanti nevděčný

Sdílejte článek:

RED HOOK

Blíží se volby a strany zveřejňují volební programy. Třeba komunisté si přejí, aby byl na světě mír.  Můj soused zabiják mi řekl, že si taky přeje, aby byl na světě mír. Copak o to. Ale že mnohem víc si přeje, aby ho nehonili se zapáleným cigárem jak škodnou.

Pak vzal plakát, který namaloval a šel si stoupnout před vylidněnou knajpu U kulaté báby. Na plakátě bylo „Nekuřáci, kde jste?“ Mačkal se venku s davem kuřáků, protože ti maj teď v prázdnejch hospodách plot. Totalita z5?

Strana zelených si asi taky přeje, aby byl na světě mír, ale ještě víc si přeje, aby se obnovily zásoby vody. Na Marsu. Mi se líbí tenhle vesmírnej záběr. Akorát že jsem četl jakési katastrofické scénáře, že prej Česká republika vysychá. Že tu bude poušť a spáleniště a voda že se bude dovážet z daleka. Takže možná by se měli Zelení mrknout spíš na tohle, než se srát do Marsu. Mohli by se třeba mrknout, kolik půdy se za čtvrt století svobody a radostného skotačení stihlo zabetonovat. Všude vidím haly. Depa. Skladiště. Překladiště. Desetitisíce kamionů vezoucích nepotřebné zboží z místa A do místa B.

Tohle prostě nepobírám. Že se k nám třeba vozej španělský rajčata, hnusný jak kdyby vyjely z 3D tiskárny. Když by šly vypěstovat u nás. A chutnaly by líp. Jenže to by ten podtatranskej Stierlitz musel dovolit. Což neudělá, protože na rajčata kamiony nejezděj.

TOP 09 chce euro. Pak má ještě vizi „Sebevědomý člověk v sebevědomém světě“. Mi tyhle hesla přijdou jak z alegorických vozů z totáče. Jak jezdily na Prvního máje v průvodech. A jak z nich zpocení dělníci a družstevníci mávali a výskali a plácali své i cizí soudružky přes zadní tváře.

A ODS chce štíhlý stát. Hrdé čelo a ocelové srdce a bystrá mysl a tyhlety píčoviny. Blbý je, že drtivá většina mých spoluobčanů je vystreslej obnaženej uzlíček nervů. Kterej se strachem čeká, s čím zase soudruzi přijdou. Co zase zakážou. Zregulujou. Omezej a nepovolej.  Hrdé čelo se nějak nekoná. Spíš se koná apatie a odevzdanost a sklíčenost a beznaděj.

A Lidovci by chtěli, aby se s nima počítalo. To že jim celkem stačí. Pak snad jen ta revitalizace Božích muk. Na to by se nemělo zapomenout. Jo, a to jak prosadili spolu s dalšíma soudruhama EET, tak že i když ho prosadili, tak si samozřejmě uvědomujou, že je to špatně a jsou připraveni prosadit, aby se EET upozadilo na smětiště dějin, nebo někam do kouta za zpovědnici. Jo, a ještě se Lidovci ostře staví proti tomu, že svěcená voda je karcinogenní.

Hnutí Ano toho moc nechce. Členové se vyjádřili v tom smyslu, že jejich jediným cílem je, aby se na ně pan Babiš nezlobil a nevyhodil je.

Ufff.

Celý mi to přijde dost marný.

Ale ne úplně marný, protože sázím na Piráty. Jim ten hlas dám. Protože nevidím nikoho jiného, kdy by mohl ten Augiášův chlév vydezinfikovat. Nebo aspoň umejt vapkou.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, kdo že jsou ti Piráti. Jsem jim dal knihu Poklad na ostrově, protože tam je o Pirátech všechno.

A pak jsem jim ještě řekl, že Pirátům dělá šéfa nějakej Ivan Bartoš, co je chytrej jak mankí. Si čtou a nehejbou se.

Dnes bude pod mrakem. Dnes bude dusno a ospale.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,45 out of 5)
Loading...
loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.