1zemankiller

Volba prezidenta není volba MISS

Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Volíme si kapitána lodi, který má loď vést mezi útesy, dokázat udržet směr demokracie a svobody a především udržet loď nad pomyslnou hladinou. Neplujeme sami, naše flotila evropských lodí, které následujeme a snažíme se je výkonem svého ekonomického motoru dostihnout, nám byla v posledních 50 letech vzorem.

Ti nejbystřejší a nejzasvěcenější z nás alarmovali před více než 10 lety, že lodě flotily EU se začínají povážlivě stáčet směrem, kterým jsme nevyplouvali a plout ani původně nechtěli a neměli. My ostatní, kteří jsme stále ještě nadšeni z toho, že jsme se zbavili otěží komunizmu, jsme to nebrali dlouho vážně a věřili jsme, že západní Evropa a USA jsou takové, jaké je známe z minulosti a jaké obdivujeme. Bohužel pomalu zjišťujme, že epidemie marxistické ideologie postupně zachvátila Evropu, kde dopadá na úrodnou půdu frustrovaného Německa svojí fašistickou minulostí či socialistické Francie.

U zrodu EU byli lidé jako zakládající prezident Evropské komise Walter Hallstein – bývalý člen NSDAP, odsouzený nacistaa posléze předseda správní rady BASF (původně IG FARBEN, která dodávala do koncentračních táborů plyn ZYKLONE B)Fritz  Teer Meer a další. O původním záměru zakladatelů EU je dnes již těžké spekulovat. Každopádně EU do které jsme vstupovali byla založena na smlouvách a principech demokracie. To se postupem času měnilo. Nyní EU už zahodila přetvářku demokratické organizace. Německo zavedlo cenzuru a připravuje ji pro celou EU a chrlí stovky zákonů omezujících svobodu. Chce nás odzbrojit, osidlovat nás migranty i proti naší vůli, financuje média a organizace, které nás „vychovávají“ a tvoří pro nás falešné obrazy světa, omezuje naše pravomoci a cenzuruje historii a tradice. Z EU se stala nevládní organizace ovládaná úředníky z fašistickou minulostí a marxistickou ideologii, kteří směřují Evropu k nesvobodě podle svých zrůdných vizí. Jako každá totalita se EU zacyklila v byrokratické smyčce a jde k totalitě. Takto nemocná a oslabená Evropa je obsazovaná lidmi s nedemokratickou a agresivní ideologii Islámu. Je to náhoda, že islámský svět za druhé světové války spolupracoval s Hitlerem a nyní ho Německo opět vítá? Tento nelegální přísun nekompatibilních hord je podporován EU, která připravuje jejich přidělování do protektorátních zemí východní Evropy.

A teď stojíme před volbou kapitána, od kterého očekáváme co? Chceme uhlazeného a ohebného intelektuála bez zkušeností, který žádnou loď nikdy neřídil a co je mnohem horší, který nemá představu o kurzu lodi a bude v závěsu za EU i když bude směřovat do pekla nebo ke dnu? Nebo svěříme své životy ostřílenému vlkovi, který je arogantní a mluví jak námořník, ale umí sakra dobře vést loď, dokáže se vyhnout útesům a držet kurz i v bouři? Kapitán nemusí být snob a uhlazený seladon, to není volba MISS sympatie.

Jen moudrý člověk dokáže ocenit a volit pravdu, kterou nechce slyšet a kterou říká člověk, kterého sám nemá ani rád. Važme si pravdy a svobody a nenechme se ošálit povrchním pozlátkem tápajících komediantů a hamižných politiků.                     

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
216 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.