sinking-of-titanic-33032
12.3.2016
Kategorie: Politika

Vládnoucí garnitura EU předvádí další z řady ponižujících a neskutečných šíleností

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

B. MATĚJOVSKÝ 12|03|2016

Webová sexuální poradna pro statisíce neukojených dospělých migrantů je jen další z řady ponižujících a neskutečných šíleností, které současná garnitura EU předvádí. Zároveň tím však paradoxně popírá jeden ze svých vlastních vítačských argumentů: naši lidé přece taky za komunismu utíkali na západ, jsme tedy povinni udělat pro muslimské národy totéž.

No, nevím, že by v Americe tiskli pro naše migranty příručky o tom, jak vhodně oplodňovat tamní ženy, aby to bylo jaksi kulturně na výši. Já si spíš myslím, že naši migranti se tehdy museli od první chvíle začít pěkně otáčet, aby se uživili a na sexuální kursy jim jistě nezbýval čas.

Stejně tak odsouzeníhodná je i další reakce – nereakce EU na dění v Turecku. Diktátor Erdogan využil situace, kdy jaksi drží Evropu v hrsti a zatočil s opozicí, včetně násilného uzavření opozičních médií. Lukašenko a Kim Čong-un mají zřejmě následovníka. A EU v tomto případě demokraticky mlčí a na ČT 24 se v hlavní vysílací čas místo takovéto zásadní a závažné věci řeší jakási anticena Kyselá žába pro prezidenta. Na odvedení pozornosti je to však dost chabý a trapný pokus.

Stejně tak stojí za zmínku aktuální prohlášení první dámy Turecka, že harémy sloužily vlastně jako výchovný a vzdělávací institut pro všechny ty uvězněné ženy v závoji a takto na ně prý máme v Evropě také nově pohlížet. V tom případě by se snad tedy dalo totéž prohlásit o našich luxusnějších evropských nočních podnicích – to na oplátku. Ať jsme si teda alespoň v tomto rovni. Takže Turecko – až zlikviduješ zbylou opozici, až nám ještě řádně vysvětlíš prospěšnost harémů a vyhladíš Kurdy – vítej ve spravedlivé a svobodné Evropě.

V jistých karikaturách jsem viděl čelní představitele EU, v čele s kancléřkou Merkelovou, jak stojí na přídi Titaniku, který ovšem nese název EU, a plují vstříc své zkáze. Je to výstižné. Titanik vyplul na svou plavbu s velikášskými představami, během noční plavby studeným oceánem nebral ohledy na všechna varování a tak narazil do kry. Poté posádka skutečný stav nebezpečí před cestujícími dlouho tajila, prý z důvodu, aby nevypukla panika. Panika však nakonec stejně vypukla, byla o to horší a lidé začali umírat. Z lodi bez záchranných člunů totiž nebylo kam utéci.

Dneší Eurotitanic jakoby se v tom děsivém příběhu zhlédl. Náraz do kry už máme zdárně za sebou. Pod čarou ponoru proudí do Eurotitanicu nekontrolované množství migrační vlny. Na horní palubě a kapitánském můstku jsou ovšem zatím relativně v klidu a v bezpečí. Schůzují, navrhují, brífinkují, summitují, plánují. V podpalubí se mezitím během migrační vlny krade, znásilňuje, porušuje se právo, v reakci na to se vydávají informativní brožurky, ale nikdo je jaksi moc nečte. A ti nahoře, na můstku, o tom nechtějí slyšet.

Lidem do podpalubí posílají lživé a matoucí zprávy. To prý se zvládne. Pumpy na čerpání vody jsou už objednány. Musíme zatnout zuby a něco si holt nechat líbit, taková je už situace.

Ale abych skutečné posádce Titanicu zase nekřivdil : tehdy kapitán E.J.Smith uznal své pochybení, zorganizoval záchranu těch, kteří se ještě zachránit dali a sám pak zůstal na lodi až do konce. Přijal svůj trest. Od našich pohlavárů takovéto sebeobětování nečekám. Spíše si myslím, že pokud by se to tady jednou ošklivě zvrtlo, byli by to právě oni – vzhledem ke svým možnostem – kdo by z nebezpečné Evropy utíkali jako první. A to do zemí, kde díky vládám rozumnějších politiků zůstali lidé v bezpečí. Třeba v Austrálii. A tam by pak naši politické špičky, naši migranti bědovali, jak byla jejich snaha o konání dobra v Evropě nepochopena…

Tak co bude s Eurotitanicem dál? Objeví se na obzoru nějaká Carpathia, plující nám na pomoc? Nebo skončíme v ledové vodě a dál už nebude nic?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
34 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.