sklo
28.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Vkusný a moderní obklad? Vsaďte na ten skleněný!

Sdílejte článek:

(PR) 28|12|2015

Skleněné obklady jsou stále oblíbenější variantou v moderních interiérech. Hodí se všude tam, kde bychom umístili tradiční keramické obklady, a přitom vypadají daleko zajímavěji a luxusněji. Použití nalézají skla na míru zejména v kuchyních, i díky praktické údržbě. Hodí se ale i do dalších místností jako vkusný designový prvek.

Jednoduchý způsob, jak rozjasnit místnost

Sklo místnost prozáří a dodá jí nový rozměr. Na výběr je ze široké škály barev, vzorů a motivů, nemusíte se bát, že byste nenašli ty pravé skleněné obklady do kuchyně, které se vám budou hodit i líbit zároveň. Hitem je velkoformátové sklo a také skleněné kuchyňské desky.

Různé barvy i povrchová úprava

Omezit se nemusíte na jednobarevné řešení, klidně můžete popustit uzdu své fantazii. Co se týče povrchu barevných skel na míru, ten může být jak lesklý, tak i matný nebo s vrstvou laku, problémem není ani bezpečnostní úprava nebo antibakteriální povrch. Můžete sladit obklady s dalšími prvky v místnosti nebo bytě. Pěkně vypadá opakování daných barev nebo zvoleného motivu na několika místech a prvcích pokoje.

Sklo je luxusní a funkční prvek

Oproti keramickým obkladům působí barevné sklo prosvětleným a jasným dojmem. Dokonce dokáže při správném použití opticky místnost zvětšit. Takový obklad je luxusním prvkem a přitom funguje stejně účelně, jako keramika, ne-li více. Sklo se snadno očistí, nedrží se na něm špína ani mastnota, nepodléhá plísni, a pokud nejsou přítomny spáry, nemohou se ani zanášet a měnit barvu.

Pohodlná realizace na míru

Díky realizaci barevných skel do kuchyně na míru si můžete vymyslet a přát téměř jakékoliv řešení. Stačí si vybrat barvu, motiv a celkovou úpravu, dobře přeměřit rozměry a nechat si skleněné obklady odborně namontovat. Uvidíte, jak se bude výsledek nejen vám, ale i každému, kdo vás navštíví, líbit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.