Obama-Muslim2
28.1.2017
Kategorie: Politika

Vítězství D.Trumpa může být důležitější, než jsme si vůbec mohli myslet

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LARRY PICKERING 

Islamizace Bílého domu byla v plném proudu. Kalifornský novinář Michael Hastings, pracoval na okolnostech, za kterých ředitel CIA John Brennan konvertoval na islám a též i další CIA operativec Andrew Warren, který také konvertoval na islám. Jmenovaný novinář zemřel v podezřele žhavé automobilové nehodě v Kalifornii, která se stala v červnu 2013, jen tři měsíce poté, co B.Obama jmenoval Johna Brennana do funkce ředitele CIA..

B.Obama chtěl původně jmenovat Brennana ředitelem CIA již v roce 2009, ale k tomuto jmenování vznikla silná opozice v Kongresu. Skutečné důvody pro tuto opozici zůstávají stále nejasné, jelikož nikdo z vyšetřovatelů nezjišťoval a ani dokonce nezdokumentoval podivný prvopočátek jeho vztahu s islámem.

Jsem nyní dalek jakýchkoli konspiračních teorií, ale nejméně 48 lidí podezřele zemřelo během vlády rodiny Clintonových. Řada z nich se prohlašovala za ty, kteří rozkrývali napojení Bílého domu na islám. Proti tomu byly činnosti Putinovy KGB opravdu jakousi „chlapeckou hrou“. Šest nejvyšších aktivistů proti klanu Clintonových zemřelo podivnou smrtí, která nikdy nebyla vyšetřena.

brennan_fire leadAčkoli Brennan popíral svá obvinění velmi rozhořčeně a opakovaně – to když se poprvé objevila na počátku roku 2014, tak Brennan nyní přiznal a omluvil se za zaměstnance CIA Agency, kteří prý skutečně špehovali postupy bezpečnostního výboru Congressional Intelligence Committee založeného za účelem vyšetřování mučení muslimských zajatců během éry Bushovy vlády. Organizace CIA měla „nesprávný přístup“ k počítačům používaným ke katalogizování vyšetřování tohoto výboru.

V prohlášení, které následovalo toto odhalení, senátor Udall, mezi mnoha jinými, prohlásil: „Nemám jinou možnost, než vyzvat k rezignaci ředitele CIA pana Johna Brennana.“ Tyto výzvy byly zcela ignorovány prezidentem B.Obamou.

Nemusíte být členem „Mensa“ – sdružení jedinců s vysokým IQ – abyste nedošli k závěru, že Obama, nebyl-li muslimem sám, tak byl velmi nakloněn muslimům a nikdy netoleroval jakoukoli kritiku islámu, přestože islám předpovídá zánik demokracie a deklaruje konečnou destrukci Západu a Izraele prostřednictvím svaté války džihád.

V této souvislosti lze uvést jednu zajímavou věc – Obama dal nainstalovat nový plot kolem Bílého domu. Po bližším zjištění mnozí lidé nebyli spokojeni s jeho zvláštním návrhem. Předem je nutno poznamenat to, že všechny změny nebo případná vylepšení oplocení musely projít nejdřív přes Obamovu kancelář, takže nelze popřít to, že by Obama přesně nevěděl to, co se odehrává jen pár kroků od kultovní památky jakou je americký Bílý dům. Obamova parta si zajistila, že v oplocení byly uvedeny rysy, které mnoho Američanů požadovalo odstranit.

plot

Jeden fotograf, nějaký americký vlastenec, udělal obrázek (viz výše) toho nového návrhu oplocení, které nyní obklopuje Bílý dům. Do návrhu byly zahrnuty malé islámské minarety, jaké jsou obvyklé v Osmanské říši. Tento typ klasické islámské architektury je běžný v zemích, jako je Turecko a Saúdská Arábie, ale oplocení Bílého domu ve Washingtonu, DC, rozhodně uráží Američany a je poukázáním na to, o čem Obamova „loajalita“ lhala a lže.

Všichni víme, že Obamova parta a OSN by rádi viděli Izrael zatlačený do Středozemního moře, jak to ostatně muslimové slibovali ve svých prohlášeních a prohlašují i nyní. Obama/Kerryova jaderná dohoda s Íránem vytvořila to, že je více než pravděpodobné, že pokud Izrael zůstane sám a sám vystoupí proti zařízení íránského jaderného programu, což vrhne celý Blízký východ zase do další brutální války, tak by B.Obamou a jeho „golfovým klubem pro každého“ byli Izraelci totálně zataraseni.

Na zasedání Rady pro národní bezpečnost a v organizaci CIA, Brennan má, stejně jako Obama, zakázáno používat termín „džihádista“ k popsání islámských teroristů. Obama odmítl zmínit spojení slov „terorismus“ a „islám“ v jedné větě a tak raději používá termíny „násilí na pracovišti“ nebo pouze “osamělý vlk“ a při každé příležitosti ignoruje prokřikování arabských vrahů „Allahu Akbar „. Existuje dostatek důkazů o tom, že ředitel CIA Brennan nejenže konvertoval k islámu, ale že i přistoupil na tu nejhorší ze všech islámských sekt – saúdskoarabskou extrémní formu známou jako wahabizmus, což je kult, ke kterému se hlásí Obama, je to ta sekta a kult, který zrodil Usáma bin Ládina a Taliban v Afghánistánu.

c309552d8a17b26b05e83e882c13a575b1550b2dKdyž Brennan přísahal ve funkci hlavy organizace CIA, tak odmítl složit přísahu na Bibli a tak obvinění z toho, že konvertoval na islám začalo nabírat na větším významu a rychlosti.

Peter Baker a Mark Mazzetti napsali v středně liberálním „New York Times“, že „… po 67 letech od doby, kdy CIA byla založena, jen málo amerických prezidentů mělo tak těsné pouto se šéfem zpravodajské služby, jaké Obama navázal s Johnem Brennanem. Je to vztah, který utvářel politiku a politickou debatu o národní válce s teroristickými organizacemi, a stejně tak i vlastní boj organizace CIA v jejím vlastním snažení o to vyvážit ten základní poměr mezi pojmem „bezpečnost“ a „svoboda“.

Po nástupu do úřadu Obamova administrativa shromáždila seznamy muslimských kandidátů vhodných pro pozice v Bílém domě a vedení různých agentur, a to v souladu s dříve nezveřejněnými e-maily odeslanými John Podestovi, vedoucímu prezidentské kampaně Hillary Clintonové. Tyto e-maily byly zveřejněny portálem Wikileaks.

V následujícím je uveden skutečný e-mail. Názvy, které jsou uváděny jako komplexní seznamy způsobilých muslimů jsou k dispozici personálnímu oddělení, avšak nebyly z pochopitelných důvodů ještě zveřejněny na veřejnosti:

„Od koho: Bansal, Preeta Democrat (NYC) Odesláno: Pondělí, 29. září 2008 23:01 Komu: Froman, Michael B Cc:“ Onek, Matthew ‚

„Předmět: Asijští američtí kandidáti, muslimští američtí kandidáti: Zde jsou sestavené seznamy asijských amerických a muslimských amerických kandidátů pro vrcholové úřady administrativy, subkabinetních pracovních míst, a ostatních rad/agentur/politických výborů. Několik užitečných postřehů o seznamu muslimských amerických kandidátů:
1) U kandidátů na vrcholové pozice jsem vyloučil ty s určitým arabsko-americkým „background“ pokud nejsou muslimy (například George Mitchell). Například – mnoho libanonských Američanů jsou křesťané. V posledním seznamu (vnějších rad/komisí), většina těch, kteří jsou uvedeni, se zdají být muslimskými Američany, kromě však těch několika (je-li uvedeno jinak), kteří mohou být arabskými Američany, ale jsou neurčitého náboženského vyznání (zejména křesťanského).
2) Myslel jsem, že je pouze jediný kandidát, který by byl tím realizovatelným pro práci na úrovni sekretáře mezi muslimskými Američany. To znamená, že na obou seznamech, jsou uvedeni někteří velmi vysoce postavení lidé uvedení v poslední kategorii (pro vnější rady/komise), kteří by teoreticky mohli být zvažováni pro vrcholové funkce. Tyto poněkud starší osoby, které jsem uvedl v posledním seznamu, měly tendenci nebýt zapojeny do politiky, anebo v případě některých asijských Američanů, již dříve sloužily v Clintonově a dokonce i Carterově administrativě, a tak jsem si myslel, že bychom měli hledat nové talenty.
„Ale na některá umístění neexistuje žádný „fóršrift“(v originále „nic magického“). Myslím, že seznamy jsou poměrně vyčerpávající, ale někteří lidé mohou být přesunuti do jiných kategorií.
3) Muslimští Američané s vysokým profilem budou předmětem notné dávky kritiky od některých bloggerů, a proto by bylo třeba zvláště pečlivě tyto jednotlivce na tomto seznamu prověřit. Mám podezření, že některé z lidí, které jsem uvedl na seznamu, by takovou kritiku nepřežili – ale osobně vím, přinejmenším alespoň částečně, prakticky všechno o kandidátech v prvních dvou kategoriích (ale vím jen velmi málo o těch uvedených pro vnější rady/komise).
4) Uvedl jsem volené demokratické úředníky z řad muslimských Američanů na konci té druhé kategorie, ale z různých důvodů, jsem si nemyslel, že některý z nich by nutně byl vhodným pro jmenování do administrativy. Nicméně, chtěl jsem vám je představit pro případ, že byste je chtěl dále hodnotit. Seznam DOJ přijde v příštích dvou dnech. Soudci a právníci USA budou na zpracování chtít tak 10 dnů. Dej mi vědět, jestli posledně jmenovaní budou požadovat dřívější termíny.“

Toto je jasný důkaz toho, že B.Obama záměrně počítal s muslimy a naopak křesťany vylučoval z vedoucích pozic státní administrativy. Obamova islamizace jeho státní administrativy a Bílého domu byla patrna od prvního dne. Stojí za to poznamenat, že i když demokraté popírají důvěryhodnost informací od Juliana Assange, tak nikdy nepopřeli věrohodnost jakéhokoli zveřejněného e-mailu.

Brennan je nejvýše postaveným úředníkem Spojených států, který kdy navštívil islámské svaté město Mekku během Haaj, což je výsada pouze pro zvláštní muslimské poutníky nebo speciální hosty saúdského krále. (Poznámka: nemuslimové nemají přístup, protože by duchovně znečistili tato pro muslimy posvátná místa.) Několik týdnů před tím, než Senát odhlasoval potvrzení Brennana do funkce ředitele CIA v roce 2013, bývalý agent FBI John Guandolo přiznal, že Brennan skutečně konvertoval na wahabistickou verzi islámu, když byl šéfem stanice CIA v Rijádu.

Brennan často pendloval mezi svým domem ve Virginii a Jeruzalémem a Rijádem aby koordinoval převody zbraní a další logistickou podporu jak ISIS, tak i rebelům v Sýrii a Iráku. Svědci v Sýrii tvrdí, že viděli členy CIA a izraelského Mossadu předávající zbraně do rukou ISIS a spolupracujících kruhů, když jim předtím k tomu byly dány příslušné pokyny z Ameriky.

B.Obama popsal ISIS bojovníky jako tým „Junior Varsity“, ale zjevně udělal vše nejlepší ve svých silách, aby je prosadil do NFL. (National Front of Liberation) (Pozn.: Junior Varsity hráči jsou členy týmu, kteří nejsou hlavními hráči ve sportovním zápase na amerických školách. Hlavní hráči jsou ve Varsity týmu.)

Nikoliv méně než 80 různých skupin rebelů byly/jsou stále bojující v Sýrii, včetně mnoha oddílů ISIS, Al Kajdy, Khorasan a stoupenců Muslimského bratrstva – všichni se záměrem zlikvidovat Assada a schlamstnout více, než náleží jejich spravedlivému podílu na kořisti pocházejícímu z toho vakua a to navzdory masivní ruské podpoře Assada. (Jak Turecko, tak i Rusko nesouhlasí se Spojenými státy a podporují Assadův režim a údajně zabíjejí ISIS bojovníky, ale Turecko, člen NATO, má jenom zájem o zabíjení nestátotvorných Kurdů a Rusko má zájem jen na zabíjení džihádistických rebelů. Výsledkem toho celého Putinova snažení je to, že ISIS sám o sobě je stále fungující.)

Obama tvrdil, že jen nařídil „umírněným“ Muslimům, aby se ozbrojili v boji za sesazení Assada, což se stalo jeho rozhodným stanoviskem přidat demokraticky zvoleného Assada na seznam změn režimu – toho Assada, který dosud zapříčinil zabití milionů lidí a čtyři milióny muslimů bylo vyhnáno ze země, nebo brzy bude vyhnáno, přičemž jejich bydliště budou hledána v Evropě a severní Americe, kde mnohým z nich bude dovoleno spřádat další teroristické útoky na nevinné civilisty.

Americká Sněmovna reprezentantů nakonec udělala odvážný krok proti Obamově plánu umožnit tisícům syrských islámských uprchlíků vstup do Ameriky. Plán byl pro počet větší než 100 000. V dalším Obamově funkčním období bychom možná viděli islámskou vládu v Bílém domě, což by byl posun, který by, jak Obama řekl, podporoval, pokud by bylo možno si vybrat. Takže volební vítězství pana D.Trumpa možná bylo daleko a mnohem důležitějším vítězstvím, než jak bylo zprvu chápáno.
 
Je také třeba poznamenat, že ani Saúdové a ani žádný jiný poloostrovní stát nemá žádný zájem ubytovávat uprchlíky směřující do Evropy, ale spíše došlo k dohodě o tom, vytvořit přístřešky pro desítky těch nejhorších džihádistů, které Obama propustil z pobřežní věznice Guantánamo… Je známo, že mnoho těchto vězňů (viz výše) se vrátilo na bitevní pole svaté války.

Je to legrační, ale ti levicoví lídři na Západě, kteří podporují vznik a vzestup islámu, se nemusí bát rizika, že budou zabiti teroristy samými, avšak ti, kteří přísahali, že je budou chránit, jsou ve velkém ohrožení a riziku. Musí přeci existovat nějaké zvláštní místo v pekle vyhrazené pro Merkelovou a Obamu, … a jistě též i pro Johna Brennana.

(Pozn.: Zajímavé je připomenout si zprávy uveřejněné před časem v tisku o tom, jak americká CIA za vlády B.Obamy odposlouchávala hovory v Evropě – konkrétně paní A.Merkelové. Pan Shapiro, Obamův americký velvyslanec v České republice a prý, dle některých zdrojů, přítel B.Obamy ze studií, si při své návštěvě Brna notoval s místní muslimskou komunitou v době, kdy se českým občanům honily hlavou myšlenky o muslimských imigrantech.)

ZDROJ: Larry Pickering – politický komentátor čtyřikrát oceněný cenami Walkley Award a Churchill Fellow, se vrátil do boje, protože začal mít obavy, že integrita šíření zpráv začala být neustále ohrožována partyzánsky konajícími médii v USA.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 033,00 Kč
Vybráno 17.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
126 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.