virivky
28.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vířivky pro aktivní odpočinek v pohodlí domova

Sdílejte článek:

Proč se nenechat trošku hýčkat, neodměnit se na konci náročného dne, nezrelaxovat v přítomnosti Vašich nejbližších v pohodlí domova? To vše Vám poskytne luxusní vířivá vana a ani nemusíte nikam jezdit.

A k čemu všemu je dobrá hydromasáž ve vířivce?

  • Relaxace. Samozřejmě jedním z hlavních důvodů pro teplou lázeň ve vířivce je relaxace. Kombinace teplé vody a masážních trysek zajistí, že si pohodlně odpočinete nejen na konci náročného dne, ale kdykoli se Vám zachce.

  • Regenerace a uvolnění svalů. Různé typy trysek s různým tlakem vody Vám přináší jemnou masáž chodidel, ale také uvolnění hlubokých svalů na zádech a na krku.

  • Kvalita spánku. Díky celkovému uvolnění, snáze odbouráte stres. Odpočinete si a do postele neuléháte totálně unavení.

  • Posílení kardiovaskulárního systému. Díky prokrvení všech svalových partií dochází k lepší cirkulaci krve a celkovému posílení kardiovaskulárního systému.

  • Aromaterapie. Do vody můžete přidat éterické oleje, které nejen krásně voní, ale díky teplé vodě dochází k postupnému uvolňování vonných látek. Vonné látky nejsou jen příjemným zpestřením koupele, ale pomáhají i při zmírnění dýchacích potíží.

To jsou ty hlavní důvody. Dále je to aktivní odpočinek s Vaší rodinou nebo přáteli. Nemusíte nikam jezdit, vířivku můžete umístit do interiéru, na terasu i na zahradu. Relaxaci ve vířivce si tak můžete dopřát kdykoli se Vám zachce. V showroomech SPA Studio můžete vyzkoušet širokou řadu modelů. Pohodlně se usaďte nebo položte a nechte si poradit od profesionálů, kteří se v oblasti vířivých van pohybují již velmi dlouhou dobu. Mohou Vám poradit, který model nejlépe splňuje Vaše představy a požadavky. Zajistí pro Vás montáž i případný servis. Zeptejte se na cokoli potřebujete, ať vířivka slouží k Vaší spokojenosti.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.