virivky
28.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vířivky pro aktivní odpočinek v pohodlí domova

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Proč se nenechat trošku hýčkat, neodměnit se na konci náročného dne, nezrelaxovat v přítomnosti Vašich nejbližších v pohodlí domova? To vše Vám poskytne luxusní vířivá vana a ani nemusíte nikam jezdit.

A k čemu všemu je dobrá hydromasáž ve vířivce?

  • Relaxace. Samozřejmě jedním z hlavních důvodů pro teplou lázeň ve vířivce je relaxace. Kombinace teplé vody a masážních trysek zajistí, že si pohodlně odpočinete nejen na konci náročného dne, ale kdykoli se Vám zachce.

  • Regenerace a uvolnění svalů. Různé typy trysek s různým tlakem vody Vám přináší jemnou masáž chodidel, ale také uvolnění hlubokých svalů na zádech a na krku.

  • Kvalita spánku. Díky celkovému uvolnění, snáze odbouráte stres. Odpočinete si a do postele neuléháte totálně unavení.

  • Posílení kardiovaskulárního systému. Díky prokrvení všech svalových partií dochází k lepší cirkulaci krve a celkovému posílení kardiovaskulárního systému.

  • Aromaterapie. Do vody můžete přidat éterické oleje, které nejen krásně voní, ale díky teplé vodě dochází k postupnému uvolňování vonných látek. Vonné látky nejsou jen příjemným zpestřením koupele, ale pomáhají i při zmírnění dýchacích potíží.

To jsou ty hlavní důvody. Dále je to aktivní odpočinek s Vaší rodinou nebo přáteli. Nemusíte nikam jezdit, vířivku můžete umístit do interiéru, na terasu i na zahradu. Relaxaci ve vířivce si tak můžete dopřát kdykoli se Vám zachce. V showroomech SPA Studio můžete vyzkoušet širokou řadu modelů. Pohodlně se usaďte nebo položte a nechte si poradit od profesionálů, kteří se v oblasti vířivých van pohybují již velmi dlouhou dobu. Mohou Vám poradit, který model nejlépe splňuje Vaše představy a požadavky. Zajistí pro Vás montáž i případný servis. Zeptejte se na cokoli potřebujete, ať vířivka slouží k Vaší spokojenosti.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 5 533,00 Kč
Vybráno 15.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.