29.7.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Video: Při pohřbu islámského teroristy mu zapomněli sundat vestu s bombou …

Sdílejte článek:

OD: NTEB NEWS DESK 29|07|2014

Islámský terorismus je známý pro svoji lásku k mučednické smrti, ničení a prolévání krve. Za skvělý nápad považují tito náboženští fanatici si obléci sebevražednou vestu plnou bomb, ať již dítěti, ženě, muži či starci, a ​​jejím odpálením obětovat své životy bohu Alláhovi.

 

 islam28-272x300

 

Ale jak uvidíte na níže uvedeném videu, na tomto pohřbu jednoho ze svých vlastních padlých teroristů čekalo „nepříjemné překvapení“.  Najednou se ukázalo, že ani jim se tak moc nelíbí, smrt, zkáza a prolévání krve, když je to jejich vlastních řad.

 

 

Někdo v pohřebního ústavu asi neměl odvahu k odstranění sebevražedné vesty, která však ještě skrývala zbývající nálože ….  tyto pak při pohřebním průvodu explodovaly. Posledních 30 sekund tomto videu vás děsivě ohromí. Jen pro silné nátury. 

 

VIDEO ZDE

 

Poznámka redakce:

Je docela možné, že celý tento příběh je jen „fake“, ale i kdyby, kolik času ještě zbývá než by se mohl stát skutečností? A není možné aby byl nakonec pravdivý?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 048,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.