PEV6e1e90_IMG_6791
28.9.2017
Kategorie: Humor

Velký úspěch v boji s terorismem. Od té doby, co jsou na Staroměstském náměstí zátarasy, nebyl v Praze spáchán ani jeden teroristický útok

Sdílejte článek:

DOMINIK LANDSMAN

Pražský magistrát zaznamenal veliké vítězství v boji proti terorismu. Na některé vybrané lokality v Praze, kde se pohybuje mnoho lidí, nechal zřídit zátarasy. Prakticky tak znemožnil teroristům provádět útoky.

Od doby, kdy byl instalován první zátaras, Praha nezaznamenala jediný teroristický útok. Vypadá to, že magistrát Prahy dokázal nad teroristy zvítězit. „Ještě ověřujeme čísla, ale vypadá to velmi slibně. Je tomu už pár dní, co jsme instalovali zátarasy a od té doby nemáme hlášený jediný teroristický útok. Nerad bych předbíhal, ale zřejmě jsme našli cestu, jak se zbavit obav z terorismu jednou provždy,“ nadšeně prohlašoval náměstek ředitele pražského odboru pro boj s terorismem.

Ostatně jeho slova potvrdil i tiskový mluvčí Policie České republiky Richard Závada, který uznal, že po postavení zábran nedošlo v Praze k jedinému teroristickému útoku. „Konečně se můžu v klidu projít po Praze, aniž bych se stal obětí teroristického útoku,“ uznale pokyvoval pan Roman Tvrdý, rodilý Pražák, který si na Staroměstském náměstí vesele vykračoval a prozpěvoval.

V ulicích Prahy je konečně bezpečno. Lidé se začínají na ulicích usmívat. Ostatně strach, který do té doby Prahu obcházel, zmizel v nenávratnu. Lidé se více smějí, užívají si chvilky s rodinou a celkově se zvýšila spokojenost obyvatel Prahy. A že výsledky protiteroristického opatření nejsou jen na papíře ve formě tabulek a grafů, dokládají některá očitá svědectví lidí přímo z ulic.

warsclerotic.com_„Viděl jsem před zátarasem stát dodávku. Vyšel z ní nějaký muslim, chvilku do zátarasy kopal, načež znovu nasedl do auta a odjel pryč. Byl to jasný zmařený teroristický útok,“ vypověděl jeden z očitých svědků. Pro potvrzení informace jsme se obrátili na české ústředí Islámského státu: „Ano, máte pravdu. Ty zátarasy nám dělají veliké problémy. Na podzim rozjíždíme akci najíždění auty do lidí, ale přes ty zátarasy se k lidem nedostaneme. Je to veliký problém, který se snažíme vyřešit. Už jsme kvůli tomu podali i několik stížností na magistrát. Požadujeme zátarasy odstranit. Takhle by to dál nešlo. My taky musíme z něčeho žít. Musíme šířit Alláhovu slávu, ale takhle se to prostě nedá. A to jsme měli s Českou republikou veliké plány,“ posteskl si Abdul Himmsal, ředitel Pražské pobočky Islámského státu, který se nyní strachuje o své živobytí.

Hrozí dokonce, že bude muset pobočku rozpustit a živit se prodejem kebabu.  Ve stínu osobní tragédie Abdula Himmsala a jeho spolupracovníků však zátarasy vzbuzují u občanů až euforické stavy. Vypadá to, že Praha si s teroristy poradila a nyní už bude jenom lépe. 

ZDROJ: Dominik Landsman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.