bigbrotherevil
5.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Velký bratr se nezastaví

Sdílejte článek:

ZBYNĚK PASSER

Neomarxistický velký bratr se jen tak nezastaví. Ti z vás, co se potili blahem a nadšeně hýkali v rytmu zákazu kouření, jste byli mnoha z nás varováni, že hydra socialismu a totální kontroly nad vaším životem nikdy nebude sytá.

Cit.: Údaje Státního zdravotního ústavu vyhodnotily loni pití za rizikové u dvou třetin Čechů. Národní protidrogový koordinátor zase upozorňuje, že stát vynaloží víc peněz za řešení dopadů pití alkoholu, než kolik vybere na spotřební dani. 

Dopady nadměrného pití alkoholu jsou široké – zdraví, závislost, úrazy, nehody i sebevraždy. „V oblasti sociální je důsledkem užívání alkoholu ztráta sociálních rolí a funkcí uživatele,“ vysvětluje Viktor Moravčík z Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti. 

Proti alkoholu a návykovým látkám obecně je potřeba uvažovat o celé škále opatření. Pokud jde o dostupnost, ukazuje se, že jak v oblasti tabáku, tak alkoholu, je omezení dostupnosti pro konečného spotřebitele jedním z nejúčinnějších. „Významným faktorem, který spotřebu reguluje, je také cena,“ dodává. 

Že po zákazu kouření přijde restrikce na alkohol a spolu s ním na cukry a sladká jídla obecně.

Po nich dojde na tučná jídla a zbraně. Po nich na zákaz držet, přijímat a platit hotovostí.

Pak dojde na nože, šroubováky, pepřové spreje i velké nůžky.

Všechno to bude pro vás a pro vaše dobro, podpořené srdceryvnými příběhy babičky,, co jí trčí že zad vražedné nůžky na papír. Příběhy, které jako vždy většina idiotské populace sežere i s navijákem. Protesty? Žádné.

Tím směrem pochodujeme jako ovce, kterým ke spokojenosti stačí další díl Ulice, emoce si vybijeme na fotbale a při libovolné debilní TV show.

Až se ohradník zúží a zvýší, před sebou uvidíte řezníka a na vás se zezadu budou tlačit další ovce, které to „přece ještě nemohly tušit, vidět a předpokládat“, bude pozdě.

Nechte si sebrat svobody, holoto. Hezky postupně, salámovou metodou.

Autor: Zbyněk Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2017: *****

Hana Lišková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Tomáš Foldyna 1215,14 Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, David Kostelník 500,- Kč, Daniela Janková 100,- Kč, David Bezdek 150,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 715,14 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.