bigbrotherevil
5.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Velký bratr se nezastaví

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ZBYNĚK PASSER

Neomarxistický velký bratr se jen tak nezastaví. Ti z vás, co se potili blahem a nadšeně hýkali v rytmu zákazu kouření, jste byli mnoha z nás varováni, že hydra socialismu a totální kontroly nad vaším životem nikdy nebude sytá.

Cit.: Údaje Státního zdravotního ústavu vyhodnotily loni pití za rizikové u dvou třetin Čechů. Národní protidrogový koordinátor zase upozorňuje, že stát vynaloží víc peněz za řešení dopadů pití alkoholu, než kolik vybere na spotřební dani. 

Dopady nadměrného pití alkoholu jsou široké – zdraví, závislost, úrazy, nehody i sebevraždy. „V oblasti sociální je důsledkem užívání alkoholu ztráta sociálních rolí a funkcí uživatele,“ vysvětluje Viktor Moravčík z Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti. 

Proti alkoholu a návykovým látkám obecně je potřeba uvažovat o celé škále opatření. Pokud jde o dostupnost, ukazuje se, že jak v oblasti tabáku, tak alkoholu, je omezení dostupnosti pro konečného spotřebitele jedním z nejúčinnějších. „Významným faktorem, který spotřebu reguluje, je také cena,“ dodává. 

Že po zákazu kouření přijde restrikce na alkohol a spolu s ním na cukry a sladká jídla obecně.

Po nich dojde na tučná jídla a zbraně. Po nich na zákaz držet, přijímat a platit hotovostí.

Pak dojde na nože, šroubováky, pepřové spreje i velké nůžky.

Všechno to bude pro vás a pro vaše dobro, podpořené srdceryvnými příběhy babičky,, co jí trčí že zad vražedné nůžky na papír. Příběhy, které jako vždy většina idiotské populace sežere i s navijákem. Protesty? Žádné.

Tím směrem pochodujeme jako ovce, kterým ke spokojenosti stačí další díl Ulice, emoce si vybijeme na fotbale a při libovolné debilní TV show.

Až se ohradník zúží a zvýší, před sebou uvidíte řezníka a na vás se zezadu budou tlačit další ovce, které to „přece ještě nemohly tušit, vidět a předpokládat“, bude pozdě.

Nechte si sebrat svobody, holoto. Hezky postupně, salámovou metodou.

Autor: Zbyněk Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 8 033,00 Kč
Vybráno 22.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.