30.7.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 30.7.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 30|07|2015

Z domova:

Česká pošta se rozhodla, že si vyzkouší své klienty. To, co je na jedné pobočce bráno jako balík, je na druhé pobočce považováno za dopis. Máte-li doma slona, neposílejte ho z první pobočky, na kterou narazíte, dejte si práci a obejděte jich více. Ušetříte.

Čeští miliardáři stěhují své firmy do Lucemburska. Na Florenci dnes byla pro miliardáře připravena zásoba žlutých autobusů pro personál jejich firem směrem tam, oni sami pojedou limuzínami a strojový park povezou na přívěsných vozících. 

Zahájených exekucí v ČR oproti loňsku ubylo, trestně stíhaných exekutorů přibylo. Ve Valdicích už mají pro případ odsouzení tito jedinci připraveny speciální cely, které mají dveře s modrým pruhem.

Tunel Blanka má být otevřen pro veřejnost 20. září a to od 10 do 14 hodin. Pak bude uzavřen a proběhne několikaletá generální rekonstrukce, kterou provedou pracovníci magistrátu v čele s primátorkou Krnáčovou. Bylo tak rozhodnuto, aby bylo jasné, kdo za nedostatky po rekonstrukci může, každý pracovník si sebou rekonstruovaný kus čitelně podepíše, kdo neumí psát, může se na místo své práce vymočit, aby tak zanechal výraznou pachovou stopu.

Ministr obrany Stropnický hodlá chtít po kolegovi Babišovi o více než dvě miliardy korun více do rozpočtu ministerstva obrany, prostředky mají jít na nábor. Před mateřskými školami pak budou stát příslušníci ozbrojených sil s koši laskomin a budou lákat chlapce a dokonce i děvčata, aby podepsali, že vstoupí do armády hned ve chvíli, kdy absolvují poslední povinnou prohlídku u dětského lékaře. Kdo podepíše, dostane ke sladkostem i vystřihovacího Pandura nebo svíčku ve tvaru Karla Kuhnla s knotem místo nosu. Tyto dárky nebudou stát nic, jsou z nevyčerpaných armádních zásob z dob předchozích vedení ministerstva.

Vláda schválila další plán na ještě tvrdší omezení nelegálního výkupu kovů. Nad severomoravskými a severočeskými vyhlášenými centry sběru všeho kovového bude létat  nepříliš vysoko vrtulník se silným magnetem a kdo bude přistižen, ten bude vyzdvižen a odnesen přímo před OČTŘ.

vecerz

Ze zahraničí:

Čínští hackeři útočí na USA. Kradou data. Naposledy zmizelo datum narození Hillary Clintonové, takže tato dáma má jedinečnou možnost tvrdit, že je jí teprve devětatřicet let.

Německý ministr financí dostal obrovskou dávku rozumu, zatím není známo, odkud zásilka, ve které se rozum nacházel, přišla. Sdělil totiž veřejnosti, že Evropská komise je příliš politická a neměla by určovat pravidla trhu. Naše redakce bude po zdroji rozumu pátrat a pokud se jí podaří nějakou krabici získat, zašle ji obratem do Strakovy akademie.

V Calais se prý uprchlíci snaží dostat do Eurotunnelu a proniknout do Velké Británie. Kdyby ten tunel stavěl Metrostav ve spolupráci s IDS, je problém uprchlíků vyřešen, protože by se po jeho průchodu buď utopili nebo by vylezli v centru Bogoty.

Taliban potvrdil smrt jednookého Umara, nahradí jej osminohý Mustafa, kterého měla Umarova teta s oblíbeným pavoukem Usámy bin Ládina..

Počasí: 

Pokud bude pršet, bude déšť tentokráte padat opět z nebe dolů, takže si deštník roztáhněte nad sebou a nestůjte na něm — budete vypadat jako blbci a ještě k tomu zmoknete.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.