3.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 3.8.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 03|08|2015

Omluva:

Omlouváme se tímto kancléři s prověrkou na cestě Mynářovi, že jsme mu ve víkendovém vydání přidali do jména „l“. Jednak nikdy nenapsal knihu „Mráz přichází z Kremlu“ a naopak pravidelně a s nadšením sleduje každoročně Mrazíka a přehlídku na Rudém náměstí.

Z domova:

Ministryně pro sociální smír Marksová navrhuje zvýšení minimální mzdy. Kde na to zaměstnavatelé seženou prachy, to ji nějak zvlášť nezajímá. Je to prý pouhých 900 Kč, což znamená asi půl hodiny pobytu v solidní herně, kde se na toto zvýšení již těší a korigujou příslušné nevýherní stroje.

Pražští taxíkáři prý dluží městu přes 200 mil. Kč na pokutách a zaplatili jen nepatrný zlomek. Zdeněk Ponert k tomu uvedl, že až se stane primátorem, bude pokutová amnestie a taxíkářům odeberou taxametry, protože co je komu do toho, kudy jede a za kolik.

S růstem letních teplot přibývá uprchlíků, ministr Chovanec uklidňuje národ, že s příchodem podzimu budou migrovat do teplých krajin a ve Vyšních Lhotách bude zřízeno rehabilitační zařízení pro státní zaměstnance postižené úžehem a úpalem, proti čemuž už místní sepisují petici.

Podle průzkumů jsou v ČR lidé spokojení a spokojenější jsou ženy. Nejspokojenější je paní Nachtigalová ze samoty u Horní Lomné, které v roce 1990 při opravách odpojili elektřinu a od té doby nesleduje zprávy a nechává si donášet nákupy a drby vnučkou Karkulkou. Dožívá se tím pádem požehnaných 110 let.

V Liberci vyhodil opilý muž z okna buchtu a poškodil tak auto. Buchta byla upečena v roce 1985 tehdejším státním podnikem a muž ji měl původně uschovanou jako vzpomínku na mládí, kdy byly buchty za 3,50 Kčs. Opilci hrozí stíhání ve chvíli, kdy vystřízliví, k čemuž se nechystá.

vecerz

Ze zahraničí:

Je tak velké vedro, že na hranicích Schengenu vzplály hraniční závory.

Janukovyčův muž založil po vzoru E. Beneše exilovou vládu. V Moskvě. Pokud se mu z exilu za pomoci Haase podaří svrhnout Porošenka, zavede na Ukrajině několikanásobný trest smrti umučením a k tomuto účelu už zakoupil práva na vysílání všech sovětských seriálů od roku 1970.

Obama chce snížit emise o třetinu a počínaje dnešním dnem nejí rodina Obamova luštěniny a segedínský guláš.

V Rusku stoupá výše úplatků a Putinovi úředníci se pyšní hodinkami v ceně mnohonásobků měsíční mzdy. Není to divné vůbec nikomu a prezident Putin z rozšiřování těchto zpráv obvinil zkorumpované novináře.

V Británii hrozí za pronajímání bytů nelegálním imigrantům vězení, u nás „Čestné uznání ochránkyně práv“ s fotografií, vlastnoručním podpisem a otiskem rtů Anny Šabatové.

Počasí:

Vzhledem ke stoupajícím teplotám by bylo vhodné, aby majitelé venkovních teploměrů tyto odebrali ze zdí, aby nedocházelo k praskání a následnému vyměšování tekutiny, která ukazuje teplotu. Je to neekologické a klouže to. V Jáchymově si zlomil nosorožec nohu právě na loužičce pod teploměrem.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.