SPOLECNOSTVIZE
17.1.2018
Kategorie: Společnost

Ve jménu demokracie jsou schopni nastolit totalitu

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Kdo? Hlídači politické korektnosti, hlídači lidských práv nepráv, hlídači sexuální pestrosti a barevného světa různorodosti. Dobromilové a Dobromily celého světa.

To si tak žijete ve světě zvaném demokratický a nejdou zjistíte, že kritika je možná, ale jen do vlastních řad. Kritizovat přístup liberálních „demokratů“ k náboženstvím, sexuálním otázkám je brán přinejmenším jako znak netolerance. Nejlepší je, když jásáte nad každou nově objevenou sexuální orientací, rozplýváte se nad tím, že v KSA dovolili ženám chodit na fotbal a řídit auta. Přeci jen, ukázat na určitá pozitiva něčeho, kde jinak žádné nejsou, je nejlepší zbraní proti kritikům. Sice v mnohých islámských zemích pronásledují křesťany, v KSA žijí křesťané ve strachu, ale podívej se na to jinak. Je to islámská země a ženy ta mohou řídit auta, chodit na fotbal, a dokonce tam otevřeli kino. Necítí u srdce takové šveholení? Takový krásný pocit závanu multikulturalismu? I ten kebab pak chutná lépe.

To samé se sexuální různorodosti. Je přeci hezké, když člověk se ráno cítí ženou, odpoledne mužem a večer je bezpohlavní. Což je logické. Plus a minus se neutralizují. Jenže zkus odmítnout upéci dort stejnopohlavnímu páru, protože to odporuje tvému přesvědčení. Čeká tě soudpokuta a veřejné lynčování v médiích. To samé, když jsi křesťan a jsi proti potratům, v některých zemích tě zavřou do vězení a církvím nakazují, že jejich organizace musí být pro-potratové. Kde je osobní svědomí, kde je přesvědčení jedince? Vše je nadřazeno zájmu veřejného „blaha“. Ve Francii blahé doby, padaly hlavy těch, kdo nesdíleli myšlenky Výboru pro veřejné blaho. Tady je zatím pohoda, stačí jen člověka společensky zesměšnit a mnohdy tím o ekonomicky zničit.

Díváš se nemravně na ženu, protože jsi muž a ženy tě přitahují? Měl jsi chuť plácnout ženu po zadku, pohladit jí po ruce, nebo dokonce jí říci, že je hezká? Jsi postaven na úroveň těch, kteří ženy znásilňují. Jsi žena a kampaň proti mužům se ti nelíbí? Tak znevažuješ oběti sexuálního násilí. Neexistuje nevina, jen vina, obvinění a společenská smrt. Oběť se nejen nemůže bránit, ale ani nemá možnost. Stačí jen říct kouzelná slova Me too. Sbohem galantní rytíři, kteří jste dámu chtěli požádat o tanec, protože co kdyby vám při tanci ruka sjela na její pozadí. Me too.

Kritizuješ přistěhovaleckou politiku, kritizuješ soužití několik kultur v jedné zemi? Kritizuješ chování cizinců? Barbare, kde jsi zůstal, žijeme ve dvacátém století a každý má právo vyznávat svoji kulturu, ale ty kříže odstraníme, aby jim nevadili.Odstraníme i kříž se sochy papeže, protože jsme sekulární společnost a kříž je přeci náboženský symbol. Sochu papeže necháme, protože stejně nikdo neví co znamená ta podivná čepice na jeho hlavě. Modlící muslimové v ulicích už nevadí, tedy vadí, ale ne státu.Možná proto, že nahrazují uklízecí čety, protože prach z ulice odnesou na svých kalhotech. Ušetří se tak na mzdách metařů.

Nechápete, že tohle je úžasný svět? Zaostalci jste pokud nechápete. Nejspíše budete mít základní vzdělání a budete voliči Zemana. Možná Zemana ne, ale voliči šikmookého Čecha určitě. Také ne? Tak jste asi „debilní“. Protože kdo jiný může být proti celé té kráse liberální demokracie a zároveň nebýt voličem Zemana a Čechoponce?

A vůbec, nejkrásnější je islám a tak se děti učí jak se modlit v mešitě. Už nebudeme říkat Bůh,ale Alláh. A budeme spolu konvertovat k islámu a pak půjdeme do Betléma protestovat proti Trumpovi, protože řekl, že Jeruzalém je židovský. Dudlajdá.

A pak zazvoní zvonec a demokracie bude konec.

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.