Varování bývalého muslima euroatlantické civilizaci

Sdílejte článek:

TMW 17|08|2015

Narodil jsem se a vyrůstal jako muslim. Celá moje rodina je ještě muslimská. Vím, co znamená genetický kód muslima. Vím, co znamená islámské myšlení. Žiji a dýchám s nimi. Jsem zasvěcený. Nechal jsem islám, když jsem pochopil, že islám je nemocné a zlé náboženství. Níže je varování pro „Západ“, které vychází z vizí a myšlenek islamistů:

K nevěřícím „Západu“:

Ústava pro nové islámské republiky EuroArabia a AmerIslamia je ve výstavbě. Budeme bojovat s bezvěrci k smrti.

– Zatím nás budou chránit euroamerické zákony.
– Demokraté a Levičáci nás budou podporovat.
– Nevládní organizace nás budou legitimizovat.
CAIR nás bude inkubovat.
ACLU nás posílí.
– Západní univerzity nás budou vzdělávat.
– Mešity nám poskytnou bezpečí. 
OPEC nás bude financovat.
– Hollywood nás bude milovat.
– Kofi Annan a většina z Organizace spojených národů bude líbat naše zadky.

Naše děti budou emigrovat z Pákistánu, Egypta, Saúdské Arábie, Íránu i Indonésie a dokonce z Indie do USA a dalších západních zemích. Půjdou na Západ pro vzdělávání s plným stipendiem. Amerika i Evropa platí a nadále bude platit za vzdělání našich dětí a jejich výchovu ve státem financovaných islámských školách.

Budeme používat svůj systém sociálního zabezpečení. Naše děti budou také posílat domů peníze, zatímco se budou připravovat na džihád.

Budeme mít výhodu americké laskavosti, důvěřivosti a soucitu. Až přijde čas, bodneme je do zad. Budeme říkat jednu věc na kamery do médií a učit jiné věci naše děti doma. Přidáme podprahové zprávy pro naše děti – a to zachovávat islám za každou cenu. Naše děti v Americe se budou vždy mnohem více starat o zájem islámské země než o zájem USA.

Naučíme naše děti islámskou nadvládu od samého dětství. Naučíme je nedělat kompromisy s nevěřícími. Poté, co je to naučíme, od útlého věku naše děti nebudou váhat být mučedníkem. Budeme se „rozsévat“ po celé Evropě i v USA, pak přibudou další. Už máme pevnou půdu ve Velké Británii, Holandsku, Švédsku, Španělsku, Itálii, Německu a nyní i  ve Spojených státech.

Naše děti integruje bělošská společnost v Evropě a Americe. Budeme se smíchávat s spletitou textilií západní společnosti, ale stále si budeme pamatovat džihád, až přijde čas. Kdo jsme? Jsme „spací buňky“. Budeme naše děti vychovávat být loajální pouze vůči islámu a Mohamedovi. Všechno ostatní je druhotné.

Young muslim man praying in mosque

Ilustrační foto.

V době reálného boje budeme držet své vlastní děti jako naše štíty. Když američtí nebo izraelští vojáci budou střílet, svět se bude dívat. Představte si, že … Představte si novinky ve světě: „Smrt muslimských dětí ze strany nevěřících!“ Víme, CNN, ABC, CBS vysílají živě. Al-Džazíra si přilije benzín do ohně. Zprávy se budou šířit jako požár.“Američané zabili 6 dětí, 10 dětí“. „Židé zabili dvě ženy.“

Dejte si své jaderné zbraně do vitrín. Stejně tak i letadlové lodě nebo high-tech zbraně. Nemůžete je použít proti nám, protože váš vlastní vyšší morální standard vám to nedovolí. My budeme mít výhodu svého morálního standardu a použijeme jej proti vám. Nebudeme váhat použít své děti jako sebevražedné atentátníky … proti vám.

Představte horké mediální novinky po celém světě … muslimská matka vzlykala … plakala … její děti byly zabity Židy a Američany, celý svět se dívá živě. Stovky milionů muslimů po celém světě jsou varu. Budou pochodovat přes Evropu. Využijeme naše ženy, budou rodit více dětí, které se následně také použijí jako štítová obrana. Naše děti jsou darem od Alláha k džihádu.

Západ vyrábí své tanky v továrně. Budeme vyrábět naši vojenskou sílu, přirozenou cestou, tím, že vyprodukujeme více dětí. To je levnější.

Bezvěrci, nemůžete nás porazit. Je nás nyní 1,2 miliardy. Za malý čas se náš stav zdvojnásobí. Máte dost kulek, abyste nás všechny mohli zabít?

Pro média, do kamer:

– Vždy se budeme říkat: „Islám je náboženství míru.“
– Budeme říkat: „Džihád je vlastně jen náš vnitřní džihád.“
– Každý „umírněný“ muslim řekne, že neexistuje žádná souvislost mezi islámem a terorismem a
   Západ bude věřit, protože je tak naivní.
– Budeme napadat „xenofoby“, kteří budou poukazovat na nebezpečí džihádu. 
– Při používání západního právního systém budeme postupně požadovat implementaci našich zákonů šaría, pomalu, ale jistě.
– Zvýšíme naše počty. 

Budeme prostě vytvářet dojem, že když potkáte umírněného vyznavače islámu osobně, je všechno v pohodě. Jako vašeho souseda, spolupracovníka, studenta, učitele, inženýra, odborníka, který vám něco pomůže, všichni jsou stejní jako vy. Najdete nás dobře vychované, zdvořilé, pokorné, že sami budete říkat: „Ano, muslimové jsou dobří a mírumilovní lidé“, ale … my budeme čekat jak vás bodnout do zad … když spíte. Jako jsme to udělali na 911. Bude více 911 v Evropě a v Americe. Budeme říkat, „Nepodporujeme terorismus, ale Amerika dostala, co si zasloužila.“

Muslimové, CAIR, ISNA, MPAC a další mezinárodní islámské organizace se spojí. Budeme spolupracovat se „západní“ levicí, ACLU, s Koffi Annanem a OSN. Připoutejte se. Válka civilizací právě začala.

Budeme recitovat Korán a jméno Alláha vyslovovat před stětím nevěřících, jak to děláme. Budeme to více medializovat, aby se to dostalo k co nejvíce nevěřícím, kteří se na to budou muset dívat. Z té hrůzy se budou vzdávat – ISLÁM znamená „západní“ kapitulaci.

Budeme využívat vaše vlastní hodnoty laskavosti proti vám. Ty jsou totiž určeny ke zničení. Jako celá nevěřící společnost.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.