DV2
29.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vaření kvalitně, rychle a česky

Sdílejte článek:

Máte pocit, že je vaše lednice pořád prázdná? Přemýšlíte každý den, co uvařit k obědu nebo k večeři případně čím pohostit hosty?

Vaše lednice nemusí zrovna praskat ve švech, abyste měli z čeho vařit nebo měli vždy po ruce něco dobrého k snědku. Stačí, když budete mít k dispozici pravou českou domácí vepřovku.

Česká dobrůtka, kterou znají i malé děti a je produktem pravých českých zabíjaček. Kousky vepřového masa ve vlastní šťávě, které jsou pouze osolené a okmínované. Tomu se říká delikatesa!

DV1

Chytrá sklenice, kterou stačí otevřít a podávat s chlebem, cibulí nebo kyselou okurkou. A jak si všichni pošmáknou. Budou chtít určitě další nálož. A kdyby jenom to. Z takové sklenice domácí vepřovky připravíte i další známé a chutná jídla jako domácí knedlo, vepřo zelo, rizoto a další možné jídla dle vaší fantazie.

Nic se nestane, když zapomenete vytáhnout z mrazáku maso pro přípravu oběda nebo večeře, když budete mít v lednici připravenou sklenici domácí vepřovky, která nese titul Česká potravina.

Nejen, že si usnadníte vaření a přípravu pohoštění pro návštěvu, ale budete vařit také kvalitně z pravého českého výrobku, který je produkcí českého statku a vzniká z chovu českých prasat.

Kromě kvalitní domácí stravy si můžete tímto způsobem usnadnit také cestování nebo pobyt na chatě či rybaření. Sklenice domácí vepřovky jsou skvělým pomocníkem pro rychlé a chutné vaření, které ušetří čas i peníze. Proč byste na dovolené měli strávit celý den vařením? Domácí vepřovka stravování zajistí.

Výhodou je, že česká domácí vepřovka neobsahuje žádné umělé a chemické náhražky, takže si opravdu pochutnáte. Sklenice obsahuje 92 % kvalitního a čerstvého vepřového masa.

Kromě domácí vepřovky si zajisté rádi pochutnáte i na dalších českých produktech jako domácí sádlo, utopenci, a dokonce i s možností bez lepku, škvarky nebo škvarková pomazánka, uzenka nebo paštička atd.

Vaše chuťové buňky již nebude nemožné uspokojit. Navštivte náš web www.domaci-veprovka.cz a přesvědčte se sami.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.