pictures-of-decorated-christmas-tree-xmas-stockings-and-gifts
7.12.2016
Kategorie: Humor

Vánoce pravicového extrémisty

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK FILIP DVOŘÁK

Za oněch časů v zaprděné České kotlině, nehodné pohledu oka prorokova, živ byl jeden nenapravitelný pravicový extrémista. Ne, že by ho snad v životě napadlo sympatizovat s Mussoliniho fašismem, či snad s nacismem NSDAP, jež jako socialistická strana ani nemohla mít s pravicovostí nic společného. Ale lidé mu nadávali jednou tak, jednou onak a tak si na tuto podivnou logiku časem zvykl a dále se jí nezabýval.

Do svého zaprděného bytu, plného malé české nenávisti si vodil svoje kumpány, se kterými popíjel zapovězené nápoje, za což jim třeba pekelného ohně do úst ve jménu boha milosrdného, slitovného.

Byl to extrémista velice zatvrzelý a jeho odmítavý postoj k nově vznikajícímu světovému řádu se projevoval hlavně o pohanském svátku, zvaném Vánoce, který slavil pravidelně a veřejně, bez ohledu na to, že tím uráží náboženské cítění všech pravověrných muslimů.

Shariátská mravnostní policie rovněž zjistila, že si do svého bohem neposvěceného pelechu vodí nikým neschválenou konkubínu, která odmítá chodit na veřejných místech zahalená do předepsaného oděvu. Přes opakovaná upozornění a stížnosti našich pohoršených spolubratrů pokračoval ve svém jednání a to až do chvíle, kdy uliční výbor nařídil bezodkladnou prohlídku v jeho bytě na takzvaný Štědrý den.

To, co tam tenkrát naši spolubratři objevili, rozhodně nebylo pro slabé povahy, pevně neukotvené ve víře:
„Veselé vánoce, salám je v ledničce, alejkum nemáme.“ Odvětil dotyčný drze na tradiční pozdrav, který se povinně zavedl již na prvním stupni základních škol. Tomu se začala neomaleně smát přítomná konkubína, která si ani v přítomnosti bratrů nezahalila svoji tvář, snad aby jí to nebránilo upíjet ze sklenice doušky zapovězeného nápoje.
Nezbylo, než prověřit obsah balíčků pod vánočním stromečkem za hlasitého protestu přítomných, a poštěkávání jejich nečistého zvířete, což se vůbec neslučovalo s právem Sharia pro nemuslimy.

A podezření se potvrdilo.

Mezi dárky se našlo spousta výtisků závadné literatury a dokonce i několik CD přísně zapovězené metalové hudby – díla to satanova, jež bůh milostivý a slitovný nenechá bez pomsty. Málo platné bylo jejich rouhavé plácání o nároku na jakýsi nezávislý soud podle již dávno překonaných pravidel na spravedlivý proces v bezbožném sekulárním státě. Nepomohlo ani drzé vrčení zmíněného nečistého zvířete, které muselo být za svou opovážlivost na místě utraceno.

Ale neboj se Ahmede, tyto dny se již nevrátí. V rámci boje proti pravicovému populismu má nyní Muslimské bratrstvo nové nástroje a nepřipustí další ohrožení naší svaté víry. A neptej se mì pořád jak debil, proč dávali nevěřící do lednice tolik salámu, že se jim tam už nevešlo alejkum. I když je to pořád lepší, než kdyby tě napadlo zeptat se, jak může být Alláh milosrdný a slitovný, když nenechá nic bez pomsty!

Fr. Filip Dvořák, (autor je publicista, rocker a dobrodruh)

ffdvorak

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2017: *****

Tibor Csillaghy 600,- Kč, Nunn s.r.o. 300,- Kč, Jozef Vaškovič 1350,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivana Petrová 300,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Josef Malý 100,- Kč, Flégl kovovýroba s.r.o. 1000,- Kč, Monika Dobruská 200,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Zdeněk Drozen 1000,- Kč, Jiří Tomáš 500,- Kč, Renata Mejzlíková 150,- Kč, Ladislav Janda 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Vrbková 500,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Luděk Procházka 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zima 50,- Kč

***** Celkem za měsíc: 12 850,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.