merkel
7.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Válka v Sýrii skončila, tak Merkel bude brát jinde, bude zachraňovat otroky

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Putin si zkrátka na Merkel nepřijde, ta je všemi mastmi mazaná. Když už v té zatracené Sýrii udělal Putin s válkou konec, tak teď bude velká Mutti zachraňovat zotročené Afričany, které jiní Afričané nejdříve zotročí a pak sežerou v kebabu.

Tak začíná další várka mediálních masáží, malé děti v ruinách Aleppa už neplatí, tak se denně někde píše a fotí, jak Afričané prodávají a kupují jiné Afričany jako dobytek. A jak se třeba jeden dostal konečně do Germoney neboli do Německa a už je konečně spokojený. Jen nemůže zapomenout na ty hordy otorků kteří zůstávají v Africe. A není sám, Merkel už se také sevřelo srdce, a bude jednat aby mohla takových chudáků dovézt do Evropy co nejvíce, tentokrát už legálně, aby nikoho nenapadlo je vracet.

Tomu říkám státník na světové úrovni. Teprve s potížemi sestavuje vládu, a už převezla všemocného Putina. Protože ten válku v Sýrii ještě ukočíroval, ale se světovou chudobou už nehne, bohužel ani doma. Ale pokrok nezastavíš, do Evropy už nebudou muset nelegálně, a možná jim dokonce budou i dávat k dispozici převoz zdarma, EU je území neomezených možností i nemožností.

No, a tito migranti se pochopitelně ihned ujmou na pracovním trhu, budou vydělávat na penze, teď když už Němci budou chodit do důchodu v 70 letech jim to nesmírně bodne. Nebezpečí nehrozí, ani to že na to jednou nebudou peníze, přece budou tito osvobození otroci makat jako o závod, a nebezpečí hrozí jen od Ruska, proto už tu máme zátarasy skoro na všech náměstích. To by mělo před Putinem na obranu stačit.

Jinde se už na Rusko připravilii ještě lépe, v Manchesteru dokonce už mají vánoční trh celý obšancovaný, detektory u vchodu, takže Putin si může trhnout levou zadní. A pak že evropské vlády jsou neschopné.

 

 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.