4.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

V německých ubytovnách pro azylanty rostou nepokoje

Sdílejte článek:

KV 04|12|2015

Neznámé osoby umístily atrapu bomby v ještě neobydleném příbytku pro uprchlíky. V Zwickau policie pouze několik hodin po tomto nálezu zadržela tři podezřelé osoby ve věku 23, 25 a 31 let. Informovala o tom tisková agentura DPA s odvoláním na policejní zdroje.

Policii alarmovala v časných ranních hodinách strážní služba objektu, která objevila podezřelou konstrukci. Tu následně prozkoumali pyrotechnici, kteří však zjistili, že jde pouze o atrapu.

V jiné ubytovně pro uprchlíky v Kostnici vypukl spor mezi žadateli o azyl, který přerostl v masovou bitvu. Zapojilo se do ní 40 obyvatel objektu, kteří neváhali použít při „výměně názorů“ ani věci z interiéru. Čtyři osoby utrpěly při konfliktu, ke kterému došlo v noci na předvčerejšek, lehčí zranění. Důvod bitvy zůstal, jak tomu bylo ve většině podobných případů v uplynulých dnech, nejasný.

nemimig

Asi dvě desítky osob se zapojily v ubytovně v obcemi Lörrach do další výměny názorů mezi migranty. Zde byly za konfliktem peníze, informovali tamní úřady.Policie dočasně zadržela dva z aktérů konfliktu.

V ubytovnách pro migranty na území spolkové republiky dochází opakovaně ke střetům, bitvám a konfliktům různého charakteru. Policie musí nezřídka vyslat na místo množství mužů zákona, aby znovu nastolili narušený pořádek.

ZDROJ: konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.