4.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

V německých ubytovnách pro azylanty rostou nepokoje

Sdílejte článek:

KV 04|12|2015

Neznámé osoby umístily atrapu bomby v ještě neobydleném příbytku pro uprchlíky. V Zwickau policie pouze několik hodin po tomto nálezu zadržela tři podezřelé osoby ve věku 23, 25 a 31 let. Informovala o tom tisková agentura DPA s odvoláním na policejní zdroje.

Policii alarmovala v časných ranních hodinách strážní služba objektu, která objevila podezřelou konstrukci. Tu následně prozkoumali pyrotechnici, kteří však zjistili, že jde pouze o atrapu.

V jiné ubytovně pro uprchlíky v Kostnici vypukl spor mezi žadateli o azyl, který přerostl v masovou bitvu. Zapojilo se do ní 40 obyvatel objektu, kteří neváhali použít při „výměně názorů“ ani věci z interiéru. Čtyři osoby utrpěly při konfliktu, ke kterému došlo v noci na předvčerejšek, lehčí zranění. Důvod bitvy zůstal, jak tomu bylo ve většině podobných případů v uplynulých dnech, nejasný.

nemimig

Asi dvě desítky osob se zapojily v ubytovně v obcemi Lörrach do další výměny názorů mezi migranty. Zde byly za konfliktem peníze, informovali tamní úřady.Policie dočasně zadržela dva z aktérů konfliktu.

V ubytovnách pro migranty na území spolkové republiky dochází opakovaně ke střetům, bitvám a konfliktům různého charakteru. Policie musí nezřídka vyslat na místo množství mužů zákona, aby znovu nastolili narušený pořádek.

ZDROJ: konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.