apocalypse-483425_960_720

V Evropě je příliš mnoho bílých lidí: Genocida Evropanů je cíl multikulturalismu

Sdílejte článek:

PAVEL FENDEK

Být heterosexuálním bílým mužem se v dnešní době nevyplácí. Týká se to zatím hlavně západního světa. Sociální inženýři stále častěji diskriminují bílé muže na úkor různých menšin. Příkladem je prohlášení předních britských právníků, kteří volají po tom, aby byly v britském soudnictví bílí muži nahrazení ženami a lidmi z etnických menšin, je jich tam prý „příliš mnoho“, což má za následek „nedostatek rozmanitosti“, čili diverzity. Cecília Malströmová Komisařka EU, doslova perlila: „Evropané jsou rasisté. Už se těším na den, kdy budou Evropané v menšině. Teprve potom budeme svobodní a bez předsudků „.

Genocida Evropanů je tak prokazatelně oficiální cíl multikulturalismu, rasistické neomarxistické ideologie, která ovládla kulturní i politický mainstream Západu, zejména EU. Neomarxistická ideologie multikulturalismu převzala marxistický koncept útlaku, ti zlí však již nejsou v současnosti kapitalisté, kteří v minulosti utlačovali proletariát, ale bílí Evropané a jejich většiny, kteří utlačují menšiny a imigranty nebílých ras a kultur. Neomarxisti jsou tak marxisté, kteří v konečném důsledku zcela zradili marxismus, dali se do služeb „kapitalistů“ a neevropských kolonistů (dobyvatelů), politicky korektně nazývaných imigranti. Proces přeměny EU na anticivilizaci k civilizaci evropské dokumentuji právě na případě britských právníků. Pozitivní diskriminací menšin a imigrantů, jejichž podíl na celkové populace permanentně roste, se evropská společnost postupně stává stále více „rasově a menšinově rozmanitou“. V Evropě však bude žít příliš mnoho bílých lidí, dokud se naplní vlhká touha Cecilie Malströmové a Evropané se stanou ve vlastních zemích menšinou. Nesouhlas, či dokonce odpor Evropanů proti takové perspektivě nazývají přívrženci této ideologie rasismem, xenofobií, islamofobií, homofobií, diskriminací, zkrátka extremismem páchaným Evropany na menšinách a imigrantech.

Projekt EuroMed je plán Bruselu přistěhování až 80 milionů muslimů do Evropy, což je akt co ruší všechny výhody z evropské integrace. Postoje Bruselu k invazi ilegálních neevropských imigrantů potvrzují, že v rámci ideologie multikulturalismu EU nemá v úmyslu příliv imigrantů zastavit, ale v rámci projektu chce nimi „obohatit“ i členské státy EU, které takové obohacení vůbec nestojí. Každá ideologie je nebezpečná, protože se v ní vyžívají fanatici a zneužívají ji gauneři, přičemž je obtížné zjistit kdo do které kategorie patří.

Z tabulky vedle je zřejmé, že kolem roku 1950 došlo k bodu zlomu v populačních trendech v zemích tzv. Třetího světa. Vysvětlení? V rámci boje dvou světových soustav, Svobodného světa a tábora míru a socialismu se začalo páchat dobro , které v negativním smyslu ztělesňuje lidumil a lékař Albert Schweitzer a jeho mise v Lambarene. Pravěk a středověk dostal prostředky vyspělé civilizace, ale kulturně zůstal v pravěku a středověku. Státy jako Jemen znásobily od roku 1950 mnoho krát svou populaci, takže už současnou populaci nejsou schopny nejen uživit, ale také napojit pitnou vodou. Každý průměrný člověk v Čechách či na Slovensku vidí, že situace bude už za pár let neudržitelná. To je však nad rámec chápání průměrného Evropana Západu, zářným příkladem jsou Švédové a Němci, ostatní se také v jejich hlouposti a úrovni vymytí mozků nedají zahanbit.

Ať už USA a Západ vyvolává chaos v muslimských zemích záměrně, neboť tím něco sledují, byť z hlouposti, je nepodstatné. Demografie nepovolí a počet kolabujících států bude stále rychleji narůstat. Nastanou konflikty o zdroje a do Evropy se začnou valit stovky milionů lidí. Člověk je také jen živočich a přemnožení každého živočišného druhu byl vždy doprovázen migrací, případně demografickým kolapsem, někdy až vyhubením.

Průměrný Evropan na Západě zažil blahobyt o jakém se nám, lidem z bývalého Východního bloku ani nesnilo a nikdy ho už ani nedosáhneme. Proto se k nám Zápaďané chovají povýšeně a nerozumí nebo nechtějí rozumět, že my si ekonomické a kulturní obohacení imigranty z Třetího světa ekonomicky, kulturně ani demograficky nemůžeme dovolit. Nemáme na to prostředky a ani nervy přizpůsobovat se po 40. letech vlády komunistické ideologie další šílené ideologii.

Pokud chceme dobrovolně vyhynout dříve než nastane celosvětový kolaps, tak vítejme imigranty a vzdorujme neomarxistickej EU a neomarxistickým nevládním organizacím hospodských řečmi. Nebo budeme volit i „extremistické“ strany pokud se chceme zbavit multikulturních gaunerů a jejich šílené ideologie, ať už extremistické opravdu jsou, nebo je tak jen označuje multikulturní mainstream. Těmto fanatikům a gaunerům musíme dát jednoznačně najevo, že je čeká buď svěrací kazajka, nebo šibenice stejně, jako tomu bylo v případě jejich nacistických předchůdců . Nový francouzský prezident Macron spolu s Angelou Merkel a Schultz ztělesňují multikulturní variantu nacismu, Čtvrtou říši nazývanou EU.

Za normálních okolností je povinností každého křesťana a slušného člověka pomoci člověku v nouzi. Milosrdný Samaritán tak učinil, přivedl ubožáka do hostince, zaplatil za něj předem útratu, ale do svého domu ho nenastěhoval. Každý, kdo se násilím dobývá do domu, který mu nepatří, musí být potrestán, ať to dělá z jakýchkoliv důvodů. V knize Tomáše Hrubého: V soumraku lidstva, se autor zabývá jak reagovat na agresi, aby to bylo v souladu s vyšším principem mravním. Dochází k závěru, že pokud jde o přežití, není nemorální použít proti krutému agresorovi ještě větší krutost. Už tehdy, počátkem 20. století předvídal, že Evropané budou mít s tím problém. Nepoučili je zvěrstva nacismu ani islámu ani to, že rozdíl mezi rasami je determinován genetikou stejně, jako třeba u plemen psů.

Pavel Fendek,  Institut národní politiky,  Slovenská republika  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč, JIří Fridrich 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 322,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
loading...
251 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.