2.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Užijte si báječnou dovolenou v novém moderním letovisku Caorle na severu Itálie

Sdílejte článek:

(PR) 02|07|2015

Pokud přemýšlíte kam si zajet na dovolenou a nemáte rádi nejistou, zda vámi vybraná destinace bude splňovat požadované standardy po stránce estetické, úrovně ubytování, volnočasového vyžití či v současné době i velmi důležité bezpečnosti, je vynikající volbou nově postavená, moderní a velmi dobře vybavená i situovaná část jednoho z neoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře Caorle – Alatea.

Soukromí a pohodlí villaggia

Toto rekreační středisko bylo postaveno „na zelené louce“ jen zhruba 5 km od historického centra města Caorle, se kterým je spojeno dokonce i cyklostezkou. Celý komplex je uspořádán jako tradiční villaggio, což znamená, že důraz je kladen na osobní pohodlí a soukromí. Ubytování je poskytováno v  apartmánech s balkónem nebo řadových vilkách s vlastní zahrádkou a bazénem. Jednotlivé apartmány jsou moderně zařízené s připojením k wi-fi, klientům je k dispozici garážové stání nebo vyhrazené parkovací místo. Každý návštěvník dnes také jistě ocení, že je velmi dobře postaráno i o jeho bezpečnost. Jednotlivé areály jsou oploceny a mají branky na číslený kód, takže se nikdo cizí do objektu nedostane.

altanea

Dovolená plná zážitků

V každém villaggiu pak samozřejmě můžete užívat mnoho různých animačních programů, večerních diskoték, popřípadě se můžete zabavit na kolech či in-line bruslích, pro které je v okolí vybudována síť cyklostezek. Altanea nabízí písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a spoustu zeleně, což se jistě bude líbit rodinám s menšími dětmi. Najdete zde také malou nákupní galerii s obchůdky, kavárničky a zmrzlinárny, nedaleko je dokonce velký supermarket. Velcí i malí jistě ocení i turistický vláček, který vás zdarma doveze na pláž a zpátky.

Kdo má rád, mimo koupání a opalování se na pláži či u bazénu, i poznávací výlety, může si zajet třeba do historické části městečka Caorle. Jeho starobylé romantické centrum se vyznačuje barevnými domky v úzkých uličkách, pěší zónou s obchůdky a kavárnami, jedinečnou pobřežní promenádou se sochami vytesanými do balvanů, kostelíkem na pláži i zajímavostí jako je nakloněná zvonice.

Dovolená, kterou se rozhodnete prožít na tomto překrásném kousku Itálie, bude jistě patřit k těm nejlepším zážitkům ve vašem životě. Důkazem jsou i stále větší čísla turistů, kteří se sem každý rok rádi vracejí.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.