kratos_god_of_war_iii-wallpaper-800x600
8.2.2016
Kategorie: Společnost

Už jste se probudili?

Sdílejte článek:

MARP 08|02|2016

Nechci strašit poklidné, koblihami, párky a pivem nacpané obyvatelstvo, ale něco zlého se chystá, totalita ještě horší než za bolševika a to vše zákonnou cestou díky zmrdům (většina!) sedícím ve vládě a parlamentu. A to vše s příkazem od všemocných a všehoschopných zmrdů z EU.

Bude se vám líbit, když o všem, co děláte, bude mít ta suita „nadlidí“ přehled? Když budete muset vše dokladovat a pokud zapomenete, budete cálovat jak mourovatí? Když cokoliv napíšete na internetu, že to bude použito jako důkaz? Že váš operátor mobilní sítě a provider internetu bude odesílat povinně veškará data? Že banka, kde máte účet, bude odesílat data o vašich transakcích úzké skupině lidí ovládajících veškerou ekonomiku země? Že na každém rohu bude kamera se speciálním SW, který bude identifikovat nejen váš obličej, ale také vaši náladu? Že slušným lidem zakážou zbraně, ale zločinci si je vždy opatří bez ohledu na zákony? Že vám zakážou užívat přírodní léčivé byliny a i je pěstovat a budete muset používat jen schválené přípravky nadnárodních farmaceutických firem (i se všemi neblahými důsledky na lidský organizmus)?

Je toho samozřejmě víc, ale jedno je jisté – naše svoboda bude okleštěna tak, jak dosud nikdy nebyla. Svobodní lidé budou ve vězení, tupé ovce budou jen „jakoby svobodně“ volit ty, kteří nikdy nebudou dělat pro lid a lidi, ale pro jiné zájmy a pro vlastní obohacení. Bude více úřadů, více úředníků, kteří budou mít stále větší pravomoci… Už jste se probudili???

O víkendu se konala série demonstrací proti islamizaci Evropy. Demonstrace se konaly v Praze, Brně a ve více než desítce dalších evropských měst, například v Drážďanech, ve Varšavě, v Bratislavě či v Amsterdamu. 

Demonstrace ale nikdy nic nepřinesly… To je smutný fakt… Jediná cesta, jak ty zmrdy poslat do pekel je nesametová revoluce!!! Demonstrace nikdy nikoho neohrozily, ti nahoře se tomu smějí, lidi se sejdou na náměstí, chvilku provolávají hesla a pak se rozejdou domů nebo do hospody a tam si povídají, jak to tý vládě natřeli… Houbeles… V médiích se mihne zpráva, že tam a tam bylo několik stovek „přívrženců čehokoliv“, byť jich tam bylo třeba o řád víc a změní to něco? NIC! Už jste se probudili?

ZDROJ: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
43 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.