migraeuwelcome
13.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Úředníci v Bruselu jsou klub měkkých mozků

Sdílejte článek:

VLADIMÍR JANDA

Jiné přirovnání mne bohužel nenapadá. Je to hrstka sakra dobře placených sebevrahů, kteří se těší na to, až jim jednoho dne přijde nějaký islamista uříznout hlavu. Že ne? Ale ano, oni budou ta třešnička na dortu. Půjdou sice poslední z nás všech, ale půjdou. Pokud řeknou, že jich se to netýká, že jim se to nestane, tak je to podle mne jasný důkaz toho, že již teď konvertují k islámu.

Co si o tom mám ale myslet? Pro mne je to jasná vlastizrada a kolaborace s islámským náboženstvím! Teď jsem určitě rozpálil do běla všechny sluníčkáře, humanisty a vítače. Teď budou určitě všichni hluboce rozhořčeni, že do toho zatahuji islámské náboženství. Právem ho do toho zatahuji. Právem!!! Uvědomte si, z kolika národností se skládá ta galérka vrahů, co doposud útočila. A co je všechny spojuje? Je to KORÁN!! Korán je všechny spojuje. KORÁN. Všechny útočící teroristy k těm hrůzným činům dovedlo učení koránu. A pokud vím, tak žádný z nich při svém útoku nekřičel, sláva Ježíšovi nebo za panu Marii. Vždy to bylo jen to jejich ALLÁHU AKBAR!!!

Islám není mírumilovné náboženství. Čím dříve si tuto skutečnost uvědomíte a začnete konečně jednat, tím lépe pro celou Evropu. Otázka ovšem zní, jestli vůbec chcete něco dělat. Nacizmus byl poražen a veškerá jeho symbolika a nacistické projevy jsou zakázány a dost přísně trestány. Hitler ale islám obdivoval a bral si z něho inspiraci. Tak jak jste mohli dopustit, že něco co inspirovalo největšího zločince v dějinách, je v Evropě tolerováno, ba dokonce některými vysokými Evropskými politiky zuřivě podporováno!!! Kdo nakukal Hitlerovi masové vyvražďování židů? No přece muslim!! To neznáte dějiny? Tak jak je možné, že není islám v Evropě zakázán!!!

Proč muslimům dovolíte stavět v Evropě mešity? Tomu říkáte integrace přistěhovalců? To je něco špatně nebo ne? Nechcete snad, aby se Evropani přizpůsobovali muslimům? Jestli ano tak to už se můžete v tom vašem Bruselu začít podřezávat navzájem sami. Protože to špatně skončí. To nesledujete, jak postupně z některých měst v Evropě vytlačují původní obyvatelstvo? To nejsou no go zóny. To už je jejich území, které nevratně zabrali. Jsou to totiž území, která se při rychlosti jakou se do Evropy hrnou, budou stále jen rozšiřovat a rozšiřovat (a nezapomínejte, jakou rychlostí oproti Evropanům se dokážou množit!) Oni se nepřichází integrovat, oni to tu přichází zabrat. TO UŽ SI V TOM VAŠEM BRUSELU KONEČNĚ UVĚDOMTE!

Je tomu zhruba dvanáct let, co jsem jel ze svým nadřízeným do Holandska. Večer jsme přespali v jednom Německém městečku nedaleko Holandských hranic. Nepamatuji si, které město to přesně bylo. Ubytovali jsme se v pensionu a šli do města na večeři. Do čínské restaurace, která byla na náměstí. Po cestě k restauraci jsem měl čím dál silnější pocit, že nejsem v Německu, natož v Evropě. Otočil jsem se ke svému šéfovi a povídám, řediteli kde to jsme? Jsme v Německu? A kde potom jsou Němci? Mám silný pocit, že jsme někde v orientě! Jen se smál a povídá. To koukáš co? Tady už moc Němců nežije. Ten šok jsem zažil před dvanácti lety. Jak to v tom městě vypadá asi dnes? Žijí tam ještě dnes nějací Němci? Anebo to tam už úplně vzdali? A toto začíná rychle být příběhem stovek Evropských měst a větších vesnic.

Zastavte to vy, co máte tu moc. A pokud na to ještě nějaký čas zbývá. Protože jestli se to nestane teď, tak generaci, která přijde po nás, připravujete krvavou budoucnost! A mám obavy, abychom to ještě nemuseli být my, kdo si svá území budou nuceni vybojovat zpět. Protože rychlost, se kterou Evropu začali do obsazovat je hrozivá!

Do roku 2030 podle odhadů má počet obyvatel jen afrického kontinentu stoupnout o dvě miliardy! To snad chcete nad celou Evropou začít stavět nová patra, aby se to sem všechno vešlo? Nebo už se dopředu počítá s vyhubením původního obyvatelstva Evropy? A do konce tohoto století má celková populace planety stoupnout z dnešních sedmi a půl miliard na neuvěřitelných jedenáct miliard!!!  Dokáže vůbec planeta uživit jedenáct miliard! Ve škole nás učili, že je země kulatá a že obíhá kolem slunce. Nikdy jsem ale neslyšel, že by se dala přifouknout. K čemu bude muslimům to jejich rychlé množení, když tu za pár let nebude co jíst a pít. Pravděpodobně počítají už s tím, že se budou pojídat navzájem. Už můj otec říkával. Dělat děti umí každý vůl, ale postarat se o ně, to už je horší. V první řadě by podle mne měli přehodnotit svoje agresivní náboženství a začít se chovat jako lidé jednadvacátého století. Protože pokud se stále budou chovat podle pravidel středověku, nemůže to dopadnout dobře. A od těch, kteří už v Evropě žijí, by to mělo být tvrdě vyžadováno. Cpou se do moderního světa, tak by to pro ně nemělo být jen tak pro nic za nic. Ale podle těch nejpřísnějších pravidel! Jinak okamžitě čelem vzad a sbohem a už nikdy více!

Pořád slyšíte od evropských politiků, že Evropa vymírá, že by Evropanky měly mít víc dětí. Norové děti už dokonce kradou, aby jich bylo víc. Já si ale myslím, že je nás v Evropě dostatečné množství. A jestli chtějí vládci Evropy, aby nás bylo víc, tak ať pracujícím lidem zvednou dostatečně platy. A nemusí to vůbec řešit migranty. Jak je vidět, na ty je peněz dost!!! A kde se berou ty peníze na migranty, když na pořádné platy peníze nejsou!! Když budu mít dost peněz, budu si moci dovolit i víc dětí, které v pohodě uživím. To je logické. Nebo snad ne? A co bude dělat Německo, až se jim zhroutí sociální systém. Z jakých peněz potom budou migranty živit? A jak potom, budou hlavně živit svoje vlastní lidi? Mám pocit, že z toho bude zase válka!!! Zase Němci budou už potřetí hledat ten svůj životní prostor?

Ono je to všechno vlastně jedno. Tohle století je pro lidstvo stejně to poslední. Jestli se konce století vůbec někdo dožije, tak mu nebude stejně co závidět. Vydrancovaná, vyjedená planeta. Možná po nukleární apokalypse silně radioaktivní. Přesně jak popisuje ve svém článku historik ze Stanfordovy univerzity Walter Scheidel. Dospěl totiž ke zjištění že „lidstvu pomůže jen totální termonukleární válka, jinak se nic nezmění“. (Celý článek pana profesora najdete na Euro Zprávy.cz, 6 dubna 2017). Po přečtení článku jsem měl silný pocit, že pan profesor naznačuje, že první a druhá světová válka byla pro lidstvo úplné požehnání. 

Přátelé zatím si ale užívejte, protože budoucnost celé Evropy a zbytku tohoto světa je silně nejistá. Úplně za vším totiž hledejte peníze!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.