blonde-964801_960_720
4.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Uprchlická sexmise

Sdílejte článek:

KAROLINA KUNSTOVÁ

Média nás krmí zprávami o šílených poměrech v zemích uprchlíků. Uprchlictví je prý ekonomickým fenoménem. Uprchlíci se bojí o svůj život. Nikdo však už nedodá, že je to především fenoménem sexuálním. Při pohledu na davy uprchlíků zjistíte, že se skládají převážně z mladých mužů okolo dvaceti, pětadvaceti let. Ano, lze namítnout, že starší muži mají své rodiny a proto zůstávají doma, ale nebylo by logičtější, aby uprchli právě ti starší i s rodinami ve snaze chránit je?

.
Přirozeným pudem každého člověka je rozmnožování. Jenže na to musí být dva jedinci opačného pohlaví. Pokud je jedno pohlaví izolováno od druhého a předáváno za úplatu… ne každý se rodí do bohaté rodiny, aby si ženu mohl vyplatit od rodičů v době, kdy pocítí touhu, zvlášť když je druhý či třetí syn v rodině. Jeden pak musí pár let šetřit… a přitom, jak tvrdí autority, existuje místo, kde jsou ženy k mání zadarmo, okamžitě a ještě se nezahalují, takže si je každý může okouknout a vybrat podle chuti.
 .
To místo se nazývá „alquarrat al´uwrubbia“, evropský kontinent. Zdejší ženy nejen že se nezahalují, ale chodí i ven, nesedí v harému. Navíc se za ně rodině nevyplácí ani věno, při svatbě už totiž nejsou panny. Je to mrzuté, nebýt první, ale jeden si může myslet, že jde o válečnou kořist, stačí ověřit, že není těhotná. Často se hlásí, byť vlažně, ke křesťanství, a tudíž jsou pro muslima vhodné jako manželky, pokud ne, je to ještě jednodušší. Stačí jí prohlásit za svou při obskurním neislámském obřadu, který stejně není závazný tak, jako by byl sňatek v mešitě.
 .
Protože se nikdo – nebo téměř nikdo – z Evropy nevrací a naopak přicházejí zprávy od kamarádů, kteří už cestu podnikli a usadili se, jak se tam skvěle žije, uprchlictví nabývá na síle a počtech téměř neuvěřitelných. Ve společnosti s přebytkem mužů a nedostatkem žen, co na tom, že díky sňatkové politice určené pro bohaté a kupováním manželek, se vždycky najde dostatek mladých mužů, kteří půjdou „za lepším“. V jejich případě téměř do ráje.
 .
Ale chceme je tady?
 .
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
100 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.