migrital
3.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Uprchlíci nás nenávidí a chtějí islamizovat Evropu, varuje tlumočnice z táborů

Sdílejte článek:

FRESHER

Tlumočnice z arabštiny, která pracuje v německých uprchlických centrech podala šokující svědectví o tom, co si uprchlíci doopravdy myslí. Podle jejích slov nenávidí Evropu a Evropany a touží po naprostém podřízení všeho islámu.

 

Německo je v rámci Evropské unie zemí, která se musí potýkat s největším přílivem imigrantů ze zemí Blízkého východu. V tamních táborech a zařízeních žijí stovky tisíc uprchlíků, z nichž většina vyznává islám. O názorech těchto uprchlíků otevřeně promluvila mladá žena, která v táborech pracuje jako tlumočnice. Její svědectví je vskutku alarmující.

Do Německa v loňském roce přišlo přes milion uprchlíků ze zemí Blízkého východu. Podle statistik téměř tři čtvrtiny z nich byli muslimové. Křesťanů do Evropy dorazilo jen asi zhruba 14%. Podle zpráv z uprchlických táborů a zařízení jsou křesťani vystavováni šikaně ze strany muslimů.

O problematice dění v uprchlických centrech promluvila pro server Katholische Nachtrichten mladá žena, která sama jako uprchlice přišla se svou rodinou jako dítě v devadesátých letech. Ač je křesťankou, hovoří plynně arabsky, díky čemuž může pracovat jako překladatelka a tlumočnice pro uprchlíky, který neovládají jiný než svůj mateřský jazyk. 

Z jejího svědectví mrazí.

„Když do tábora dorazí nějaká kontrola, všichni se chovají přátelsky a civilizovaně. Když si ale myslí, že nemusí nic skrývat, promlouvá z nich čirá nenávist,“ říká tlumočnice, která rozumí rozhovorům mezi muslimskými uprchlíky. „Zakazují svým dětem hrát si s nemuslimy a od mala je učí vše nemuslimské nenávidět,“ popisuje mladá žena šokující situaci.

Překladatelka se svěřila i s tím, že uprchlíci rozhodně do Evropy nepřišli proto, aby se integrovali. Chtějí jen peníze ze sociálních dávek a postupně evropské země ovládnout.

„Když jsou však jen sami mezi sebou, projevuje se jejich pravá tvář. Hovoří o tom, že Německo musí být islamizováno a zcela otevřeně pohrdají naší kulturou i hodnotami,“ říká žena, která si nepřála z pochopitelných důvodů být jmenována.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů
    • Helena Novotná
  1. Helena Novotná
    • Helena Novotná
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.