12.6.2014
Kategorie: Společnost

Úplný program fotbalového MS 2014 v Brazílii

Sdílejte článek:

 

 

REDAKCE PP 12|06|2014

Pro všechny fotbalové fanoušky přinášíme rozpis všech 64 zápasů a časů (SEČ) probíhajícího fotbalového svátku:

 

 

 

1. 12.06. 22:00 Brazílie  Chorvatsko skupina A
2. 13.06. 18:00 Mexiko  Kamerun skupina A
3. 13.06. 21:00 Španělsko  Nizozemsko skupina B
4. 14.06. 00:00 Chile  Austrálie skupina B
5. 14.06. 18:00 Kolumbie  Řecko skupina C
6. 14.06. 21:00 Uruguay  Kostarika skupina D
7. 15.06. 00:00 Anglie  Itálie skupina D
8. 15.06. 03:00 Pobřeží slonoviny  Japonsko skupina C
9. 15.06. 18:00 Švýcarsko  Ekvádor skupina C
10. 15.06. 21:00 Francie  Honduras skupina E
11. 16.06. 00:00 Argentina  Bosna a Hercegovina skupina F
12. 16.06. 18:00 Německo  Portugalsko skupina G
13. 16.06. 21:00 Írán  Nigérie skupina F
14. 17.06. 00:00 Ghana  USA skupina G
15. 17.06. 18:00 Belgie  Alžírsko skupina H
16. 17.06. 21:00 Brazílie  Mexiko skupina A
17. 18.06. 00:00 Rusko  Jižní Korea skupina H
18. 18.06. 18:00 Austrálie  Nizozemsko skupina B
19. 18.06. 21:00 Španělsko  Chile skupina B
20. 19.06. 00:00 Kamerun  Chorvatsko skupina A
21. 19.06. 18:00 Kolumbie  Pobřeží slonoviny skupina C
22. 19.06. 21:00 Uruguay  Anglie skupina D
23. 20.06. 00:00 Japonsko  Řecko skupina C
24. 20.06. 18:00 Itálie  Kostarika skupina D
25. 20.06. 21:00 Švýcarsko  Francie skupina E
26. 21.06. 00:00 Honduras  Ekvádor skupina E
27. 21.06. 18:00 Argentina  Írán skupina F
28. 21.06. 21:00 Německo  Ghana skupina G
29. 22.06. 00:00 Nigérie  Bosna a Hercegovina skupina F
30. 22.06. 18:00 Belgie  Rusko skupina H
31. 22.06. 21:00 Jižní Korea  Alžírsko skupina H
32. 23.06. 00:00 USA  Portugalsko skupina G
33. 23.06. 18:00 Nizozemsko  Chile skupina B
34. 23.06. 18:00 Austrálie  Španělsko skupina B
35. 23.06. 22:00 Kamerun  Brazílie skupina A
36. 23.06. 22:00 Chorvatsko  Mexiko skupina A
37. 24.06. 18:00 Itálie  Uruguay skupina D
38. 24.06. 18:00 Kostarika  Anglie skupina D
39. 24.06. 22:00 Japonsko  Kolumbie skupina C
40. 24.06. 22:00 Řecko  Pobřeží slonoviny skupina C
41. 25.06. 18:00 Nigérie  Argentina skupina F
42. 25.06. 18:00 Bosna a Hercegovina  Írán skupina F
43. 25.06. 22:00 Honduras  Švýcarsko skupina E
44. 25.06. 22:00 Ekvádor  Francie skupina E
45. 26.06. 18:00 Portugalsko  Ghana skupina G
46. 26.06. 18:00 USA  Německo skupina G
47. 26.06. 22:00 Jižní Korea  Belgie skupina H
48. 26.06. 22:00 Alžírsko  Rusko skupina H
49. 28.06. 18:00 1A  2B osmifinále
50. 28.06. 22:00 1C  2D osmifinále
51. 29.06. 18:00 1B  2A osmifinále
52. 29.06. 22:00 1D  2C osmifinále
53. 30.06. 18:00 1E  2F osmifinále
54. 30.06. 22:00 1G  2H osmifinále
55. 01.07. 18:00 1F  2E osmifinále
56. 01.07. 22:00 1H  2G osmifinále
57. 04.07. 22:00 ?  ? čtvrtfinále
58. 04.07. 18:00 ?  ? čtvrtfinále
59. 05.07. 22:00 ?  ? čtvrtfinále
60. 05.07. 18:00 ?  ? čtvrtfinále
61. 08.07. 22:00 ?  ? semifinále
62. 09.07. 22:00 ?  ? semifinále
63. 12.07. 22:00 ?  ? o 3. místo
64. 13.07. 21:00 ?  ? finále

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2016: *****

Jaroslav Smrčina 300,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Zdeněk Kučera 303,- Kč, Zora Magyarová 474,73 Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Kocfelda 500,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 043,73 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.