marital-rape-is-still-legal-in-india-1443556773
19.1.2016
Kategorie: Společnost

Účelové lhaní establishmentu o znásilňování žen. Česká republika není žádný ráj násilníků, jak se nám snaží namluvit!

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 19|01|2016

Silvestr v západní Evropě přinesl do většinové společnosti procitnutí. Masové násilí vůči bílým ženám, nečinnost policie, lhaní mediálho mainstreamu, kriminalizace odpůrců imigrace. Otřesy těchto hanebností se donesly i k nám a odpor k muslimské imigraci mezi běžnými Čechy ještě vzrostl.

 .
To přirozeně vylekalo vládnoucí establishment a ten vyrazil do útoku pod oblíbenou taktikou „marginalizace problému vymyšlením jiné historky“ a „za všechno vždy mohou běloši“. Klasickou ukázkou jsou prokazatelné lži o počtu znásilněných v ČR ze strany politiků. Třeba lidovec Heller, který trvdí, že i v ČR je každý den znásilněno asi 20 osob, či relativizace imigrantského násilí proti bílým ženám ze strany „prorežimních kejklířů“ jako je herečka Žilková (manželka ministra Stropnického z Babišovo hnutí ANO).
 .
Zatímco nad obhajobou „imigrantského“ násilí  proti ženám ze strany stárnoucí nešťastnice Žilkové snad můžeme mávnout rukou a přát jí, aby jí nepotkala osobní zkušenost oné „imigrantské přirozenosti“ (například ve formě znásilnění jejího dcery). U prorežimního politika Hellera z KDU-ČSL musíme hájit pravdu.
 .
Jak to tedy je s tím znásilněním v ČR?! Podle policejních statistik bylo v roce 2015 v ČR 569 případů znásilnění (paragraf 241 TZ). Což je méně něž 2 znásilnění za den.  Nejedná se tedy o žádný masový jev! Jak víme ze zpráv německých médií, tak v Kolíně nad Rýnem bylo více než 600 pokusů o znásilnění ze strany imigrantů za jediný večer!
 .
ČR tedy rozhodně není nějakým rájem znásilňovačů, jak se nám pochybní politici, neziskovky a média snaží namluvit! Dokonce i pohlavních zneužití je u nás ročně více – v roce 2015 to bylo 638 případů. Na serverech a ve „zprávách“ feministických a gender „neziskovek“ (Persefona apod.) se sice objevují informace o tom, že prý je hlášeno pouze asi 10 procent všech znásilnění. Na druhou stranu víme, že tyto organizace a jejich zaměstnanci mají své osobní zájmy a ty nám jsou při pohledu na jejich sponzory patrné. Norské fondy, EU granty….
 .
Proto si musíme položit otázku, zda vědomě situaci nezveličují jen proto, aby dále přitékaly granty na jejich účty… Věrohodné informace to tedy rozhodně nejsou … čísla znásilnění je sice možná vyšší než uvedených necelých 600 případů. Ale jistě ne 10 krát! To by totiž implikovalo, že se imigranti v Kolíne pokusili znásilnit na Silvestra více než 6 000 bílých Němek!
 .
 .
Proto se musíme ptát, proč lidovec Heller (a jemu podobní) takto otevřeně lže. Znásilňuje snad potajnu sám 18 osob za den? Nebo jen účelově lže? Nebo je to jenom xenofilní neomarxistický hlupák s pervezními sexuálními sklony? 
 .
Odpověd si jistě pozorný čtenář najde sám.
.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 130,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.