TERORISLAM
23.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Ubohost Evropy v kostce

Sdílejte článek:

NM/HSP

Nedovede se bránit, vychovává z menšin privilegiované skupiny, které místo vděku používají agresi a násilí. Neumí si vynutit právo a své agresory ani neumí vykázat ze svých zemí. Díky zákonům, které nepřiměřeně akcentují lidská práva, nedokáže ani jasně vymezit a potrestat škodlivé chování.

Jak to může skončit? Zvláště když ony pozitivně diskriminované menšiny (v tomto případě muslimové) nemají problém s použitím násilí? Jak to může skončit, když média svou propagandou špatnou a nebezpečnou situaci zakrývají a tím pádem prohlubují? Jak to může skončit, když vysoké školy ze svých studentů vychovávají slabochy, kteří neumí násilí čelit a považují tolerantnost k netolerovatelnému za něco obdivuhodného?

Skončí to násilím a vinu mají ti, kteří se báli situaci řešit! Politici, kteří vyměnili svůj dobrý obraz v médiích za bezpečí svých občanů.

Citujeme na dokreslení našich výše uvedených slov jeden ze současných příběhů, který uvedl slovenský server hlavnespravy.sk:

Muž původem z Iráku, cestující vlakem ze Stockholmu do Hallsberg, brutálně zaútočil na pasažéra po tom, co si průvodkyně zeptala od ženy – muslimky jízdenku. Obvinil je všechny z rasismu.

25-letého Karima Alaa Hussaina rozzuřilo, že si průvodkyně zeptala lístek od muslimky, která řekla, že lístek už jednou ukazovala. Očití svědci tvrdí, že průvodkyně byla „slušná a měla pravdu.“ Hussain měl však opačný názor, co uvádí zpráva a soudní dokumenty prezentovvané pro pro Breitbart London.

Hussain se rázně postavil a chtěl vědět, proč chce průvodkyně vidět jízdenku ženy. Odmítl její vysvětlení, že „si jen dělá svou práci“ a svým chováním začal „extrémně zastrašovat.“

Zasáhl druhý pasažér, který se pokoušel migranta uklidnit. No Hussain se rozzuřil ještě víc, obvinil všechny přítomné z rasismu, vyhrožoval muži a nakonec ho bouchl do obličeje. Muž se snažil bránit a zápasil s Hussainem na podlaze. Hussain se však vymanil, vytáhl dlouhý kuchyňský nůž a bodl muže čtyři krát do boku a zad. Způsobil mu vážné vnitřní zranění.

Svědci popisují, jak pak Hussain pochodoval ve vlakové kabince, „jako kdyby vyhrál národní turnaj,“ mávaje krvavým nožem na vystrašené pasažéry a žádal cestující, aby mu řekli, zda „jsou také rasisté.“

Hussain jim pak dal přednášku o rovnosti a o tom, že všichni mají „stejnou hodnotu“ a požadujíce, aby mu projevili respekt, zatímco jeho oběť ležela na zemi a krvácela.

Když vlak zastavil, Hussain utekl a skryl se v nedaleké zahradě, ale policie ho chytila ​​a zadržela.

Policistům řekl, že jednal v sebeobraně a byl „hrdý“ na to, co udělal, ale soudce měl jiný názor a udělil mu osm a půl roční trest.

Hussain má extrémně dlouhý kriminální záznam a v čase útoku si měl odpykávat tři a půl roční trest pro různé trestné činy, ale byl propuštěn předčasně.

Po odpykání trestu ze Švédska deportován nebude. V roce 2008 mu bylo uděleno občanství EU přesto, že už v té době čelil několika obviněním.

ZDROJ: Fcb Naštvané matky

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.