BURKYEU
8.12.2017
Kategorie: Společnost

EU žaluje Českou republiku, Polsko a Maďarsko kvůli imigrantům

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Evropská unie požene k soudu tři země střední Evropy – Polsko, Maďarsko a nás, ke svému nejvyššímu soudu, pro naše odmítnutí přijímat žadatele o azyl.

Evropská komise to oznámila včera a posunula tím právní spor, který s našimi zeměmi vede.

Naše, polské a maďarské odmítnutí přijímat azylanty se nezměnilo ani poté, co se počty příchozích díky kontrolám na východních hranicích a některým projektům mimo Evropu snížily.

Země střední Evropy, především Maďarsko, tvrdí, že hlavně muslimští uprchlíci a migranti nemají v našich etnicky homogenních, převážně křesťanských zemích místo, a jako důvod udávají bezpečnostní rizika kvůli pokračující hrozně vražedných útoků a dalších problémů napříč Evropou. 

Neochota přijímat imigranty, tak jako to dělají země severní a západní Evropy, naše země vtáhla s dalšími zeměmi EU do sporu. To se týká Řecka a Itálie, které příval imigrantů nesou nejhůře, ale i bohatých zemí Evropy, které jsou pro imigranty hlavní destinací díky svým štědrým dávkám.

Naše země už jeden spor s EU u Evropského soudu prohrály, ale EU nebyla schopna nás vážněji postihnout. Jak je vidět, své úsilí donutit nás imigranty přijímat nevzdává.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.