human-995562_960_720
21.1.2016
Kategorie: Společnost

Tvorba veřejného mínění v praxi

Sdílejte článek:

DR. BOLEST 21|06|2015

Na serveru LiveLeak se objevila zpráva, že policie ve zbrojnici bývalého šéfa mexického drogového kartelu Sinaloa jménem El Chapo při razii zajistila zbraně, které podle zaregistrovaných a známých sériových čísel záhy bezpečně identifikovala. A nebyly to zbraně ledajaké. Mezi posledními modely automatických zbraní běžných ráží bylo i několik hřmotnějších kusů, dokonce 50cal. těžký kulomet. Takový kvér zastavuje auta a sestřeluje vrtulníky. Dobře že ho nestihli narkobossové použít.

 .
Mnoho těch identifikovaných zbraní ale použít zločinci stihli a asi ještě stihnou, protože se jich takových prodalo opravdu mnoho. Pro pány Baracka Husseina Obamu a „jeho“ generálního progkurátora Erica Holdera to znamená vážný problém. Problém v podobě přitahování pozornosti médií a veřejnosti k usilovně zapíranému a kamuflovanému skandálu, na který si zadělali ještě ve svém prvním volebním období.
 .
Ty zbraně pocházely totiž z utajovaného programu Barrackovy vlády nazvaném Operation Fast and Furious, který se zvrtnul a otočil se ve svých krvavých výsledcích proti svým tvůrcům. Nosnou myšlenkou tohoto programu je klasická výroba veřejného mínění toho nejhrubšího zrna.
 .
A o co že tedy šlo? Obamova administrativa ve Washingtonu k úspěšnému prosazení svých destruktivních plánů zoufale potřebovala Američany odzbrojit. Jenže oni své zbraně dobrovolně nikdy nedají. Obama a Holder přišli s myšlenkou, že do příhraničních soukromých obchodů se zbraněmi dodá FBI předem registrované kvéry, ty si přijedou koupit mexikáni a budou se s nimi zabíjet. Až to rozmáznou média, Obamův vyšetřovací tým přijde s důkazy, že ty zlořečené, zlé zbraně byly prodány ziskuchtivci v hnusné Americe a veřejné mínění bude po intenzivní mediální kampani lépe slyšet na direktivní zrušení práva k nošení zbraně v USA z důvodů krvavých přestřelek v Mexiku.
 .
Tohle je, vážení přátelé, holý fakt. Nelze to zpochybnit ani popřít. Ten program má mnoho obětí na životech v Mexiku. Naprosto nevinných lidí, které pozabíjeli místní narkobaroni. Ale zabíjel taky Američany samotné a to je důvodem ke stále sílící vlně odporu proti změnám na druhém dodatku ústavy, který je od počátku terčem vládnoucí kliky, protože zaručuje občanům držet a nosit zbraně a vytvářet milice. Takto prozaicky jednoduchá je představa těchto vůdců svobodného světa o nás, o běžných lidech.
.
Takto infantilní mínění o svých voličích mají tito rádoby autoři našich příštích názorů. A podle jakých pravidel jsou asi ochotni hrát s Evropou, když na vlastní občany aplikují taková zvěrstva? A z čeho je mi opravdu úzko je kolik se hned najde užitečných idiotů, kteří fanaticky podobné praktiky do Evropy přenášejí. Zástupy vítačů a ochránců uprchlíků, infikovaných propagandou vymyšlenou a určenou k jejich vlastní likvidaci. I k nám již proniknul tento trend, který ve spojení se zeleným komunismem a fanatickým prosazováním multikulti hodnot pomocí cenzury a monopolem účelových veřejnoprávních médií. Je to jasné jako facka: když ty negativní názory občanů druzí občané nikde neuvidí a odevšad se na ně bude valit naše pravda, prostě ty špatné názory mít přestanou a začnou mít ty naše, ty dobré.
 .
 .
Tvorba veřejného mínění je holý fakt, zabývá se jí mnoho placených úředníků ve vládě naší země. My si to ještě platíme přátelé. Ale všeho do času, bude se brzo nejeden ouřada či vysokoškolský profesor divit. Mezi jednoho z nejodpornějších manipulátorů osobně řadím prospěcháře a bezpáteřního zrádce národa Bohuslava Sobotku. Ze zatím zveřejněné komunikace s jeho poradci je naprosto zřejmá snaha o obelhání svých voličů. Lhaním se pokoušejí vytvarovat veřejné mínění v České republice tak, aby se naši občané tolik nešprajcovali diktátu z Bruselu. Zneužívají své postavení k omezování svobody slova v této zemi. Vytvářejí vlastní média, která vydávají za veřejnoprávní. Indoktrinují naše děti rasistickými pohádkami. Snaží se zničit veškerý odpor, všemi prostředky.

.
Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. (Mr. Benjamin Franklin)

.

Zdroje:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.