BARANDOVSOUKUP
25.12.2017
Kategorie: Humor

TV Soukupov

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

Jaromír Soukup moderuje pořady „Týden s prezidentem“. „Kauzy Jaromíra Soukupa“. „Duel Jaromíra Soukupa“. „Aréna Jaromíra Soukupa“. „Vánoční instinkty Jaromíra Soukupa“. „Silvestr Jaromíra Soukupa“.

Další – vysoce pravděpodobné tituly TV Barrandov:

 

  • Pohádka „Pyšný princ“ s Jaromírem Soukupem v titulní roli.
  • Mrazík“ – ruská klasika ve vylepšené české verzi. Původně pyšného a posléze zeskromnělého Ivánka skvěle psychologicky ztvárnil miliardář Jaromír Soukup, který však díky svému obrovskému tvůrčímu přetlaku byl schopen současně alternovat i poněkud „hrbolatou“ a značně uječenou Babu Jagu.
  • Americkým Hollywoodem se nesou zvěsti o potenciálním vstupu Jaromíra Soukupa mezi místní akční hrdiny. Údajně má být producentem a současně i představitelem hlavního hrdiny velkofilmu natočeného podle jeho vlastního scénáře s názvem „Něžný Rambo“. Z dobře informovaných kruhů od skupiny Warner Bros se ke mně donesly informace o dosud utajovaném, velkém čtyřdílném, životopisném filmovém projektu s pracovním názvem „Český kmotr I, II, III a IV pojednávajícím o životě a díle Jaromíra Soukupa.

 

Dále odmítám pokračovat, protože bych prozradil detaily skvěle se rozvíjející koncepce TV Barrandov vycházející z nepatrně zkráceného hesla z Dumasovy knihy Tři mušketýři, které v tomto případě zní:

„Všichni za jednoho!“

P.s. Mám však jednu vážnou obavu, a totiž tu, aby se mi doma po zvednutí záchodového prkénka rovněž neobjevila usměvavá a milá tvář naprostého všeuměla a budoucího (odhaduji) prezidentského kandidáta Jaromíra Soukupa.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 630,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...
loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.