1.12.2015
Kategorie: Společnost

Turecko, EU a Česko v roce 2015

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR VYPLEL 01|12|2015

Tak jsme se konečně dočkali. To co bylo veřejným tajemstvím, že Erdoganovo stále více muslimské Turecko podporuje teroristy bojující v Sýrii a v Iráku, se konečně veřejně potvrdilo. Stačilo k tomu velikášské rozhodnutí vládních špiček v Turecku, opojených vítězstvím ve volbách s výsledkem nemuset se s nikým dělit o moc, sestřelit Ruské bojové letedlo.

Putinovo Rusko není  rozbředlý útvar  jako je EU, u které reakční doba na okolnosti ohrožující život jejich občanů (muslimský atak v podobě nekončícího průvodu žadatelů o sociální dávky) připomíná poločas rozpadu plutonia. Ve velmi krátké době jsme se dověděli, že americké špionážní družice, které již v 80-tých letech byly schopny vysledovat mandelínku bramborovou (slavný „Americký brouk“ z let studené války), jaksi přehlédly kolony tisíce cisteren, které putují s ukradenou iráckou ropou do Turecka. Na tomto obchodě vydělává syn tureckého prezidenta v Turecku  a jeho zeť  vozící tuto naftu přes Bejrút do Japonska, oba vydělávají tučné kapesné. To, že by se synáček nezmínil o svých miliardách tatínkovi, tomu nevěří snad ani náš Slávek (ač jinak věří našemu mocnému Neburešovi téměř vše).

Teroristická bojůvka, která si svým neetickým sestřelením zachraňujícího se na padáku pilota užila chvilku svého zviditelnění, jasně ukázala, kdo ji financuje a kdo ji dodává zbraně. Také promptně předala ostatky, aby je Turci slavnostně nabídli Rusům. Promtně proto, že dnes po této skupině zbyly jen krátery v zemi a pár kousků pro místní supy.

turecko

Tak to tedy máme, člen NATO a i země, s kterou začínáme jednat o zrušení vízové povinnosti, nám podporuje Islámský stát. Země, která je dárcem nekonečné flotily gumových člunů, ve kterých se žadatelé o sociální dávky přepravují do EU.

A opět zpět k politickému vedení EU, neuvěřitelný předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker (nedivil bych se, kdyby měl doma pod postelí burku) místo aby tlačil na zabezpečení hranic Řecka, nebo Řecko jednoduše pro neplnění ostrahy hranic EU vyloučil, spěchá se svým nejnovějším geniálním plánem zaplatit Turecku miliardy a ekonomické migranty, kteří tam ještě v Turecku jsou, urychleně přepravit do EU. Tato myšlenka je změkčena dovětkem, že jejich přijetí zeměmi EU bude dobrovolné….

Jak ještě dlouho budeme tyto neuvěřitelnosti snášet? Jediným možným scénářem je zvolit v nejbližších volbách stranu, která nebude týt z evropských dotací,  vystoupíme  z  EU a budeme jen nadále používat zónu volného obchodu. Raději dočasná stagnace životní úrovně, než mít v každém kraji  jedno Calais a v každém větším městě jeden Molenbeek (viz. nové přiznání o stavu čtvrti v Bruselu).

Přestaňme se již paktovat se  Saúdskou Arábií, která je svým náboženstvím kolébkou veškerého terorismu. Co zasela, teď sklízí. Staví po celé délce s Irákem čínskou zeď  a na své území nevpustí jediného migranta. Jako boží trest na ni dopadá dlouhodobý pokles cen ropy a není daleko doba, kdy by tam mohl nalézt soudce Berka (specialista na konkurzy) výnosné zaměstnání.

Rozbředlá politika tmavého presidenta USA a naprostá neschopnost EU nám velí začít myslet trochu také na sebe.

Spolupracujme s Visegrádskou skupinou, zaveďme brannou povinnost, hýčkejme si naši českou korunu a začněme si více vážit naší životní úrovně, naší kultury a nezaprodejme zemi, jejíž samostatnost naši předci tak těžce vybojovali.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
29 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.